Evlenince Dansözlüğe Devam Eden Asena, Artık Daha Kapalı Kıyafetler Seçiyor - Son Dakika

Evlenince Dansözlüğe Devam Eden Asena, Artık Daha Kapalı Kıyafetler Seçiyor

20.08.2017 13:02

Almanya'da iş adamı Hasan Dere ile gizlice evlenen dansöz Asena, nikah öncesi konuşulanın aksine sahneyi bırakmadı. Ancak Asena'nın daha kapalı dansöz kıyafetleri seçtiği görüldü.

Ünlü dansöz Asena, sevgilisi Hasan Dere'nin boşandığını öğrenir öğrenmez soluğu nikah masasında almıştı. "Evlendikten sonra dansözlüğü bırakır" dedikodularına, Asena devam edeceğini söyleyerek bitirdi.

TEK FARK DAHA KAPALI DANSÖZ KIYAFETİ GİYİYOR

Asena önceki akşam Kayseri'de dün de İstanbul'da sahneye çıktı. Eskiye göre tek fark; dansöz kıyafetinin alt tarafının daha kapalı olmasıydı. Asena eskiden daha açık dansöz kıyafetleri tercih ediyordu.

Asena'nın yeni dansöz kıyafeti seçimi:

Asena'nın eski bir görüntüsü:

Kaynak: Posta

Evlenince Dansözlüğe Devam Eden Asena, Artık Daha Kapalı Kıyafetler Seçiyor

Son Dakika Magazin Evlenince Dansözlüğe Devam Eden Asena, Artık Daha Kapalı Kıyafetler Seçiyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Oyuncu Burak Deniz'in babası hayatını kaybetti Savcılığın hamlesi sonrası Kadir Şeker hakkındaki cezaya iki tarafın avukatlarından da itiraz geldi Eşini öldüren ve aldatıldım diye kendini savunan katile savcıdan cevap: Bu boşanma davası konusu Sancak verme töreninde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın komandolara yaptığı konuşma tüyleri diken diken etti EURO 2020'ye katılma hakkı kazanan Kuzey Makedonya'da Pandev ve Eljif Elmas gözyaşlarını tutamadı Atatürk'e yönelik çirkin saldırıya sosyal medyadan tepki yağıyor 28 yıl sonra işgalden kurtarılan Şuşa'daki evini bulan Azerbaycan askeri: Bu evin sahibi geldi İzmir'i vuran deprem sonrası uzmanlar o bölgeyi işaret etti: Katil fay, tüm Marmara'yı etkileyecek