Son Dakika Haberleri: Evli Erkekle Aşk Yaşıyor İddiası Burcu Esmersoy'u Ağlattı

Evli Erkekle Aşk Yaşıyor İddiası Burcu Esmersoy'u Ağlattı

5 ay önce

1.5 yıldır birlikte olduğu Tuna Aksu'dan evli bir erkekle aşk yaşadığı için ayrıldığı öne sürülen Burcu Esmersoy, canlı yayına telefonla bağlanarak gözyaşları içinde iddiayı yalanladı.

Burcu Esmersoy, geride bıraktığımız günlerde 1.5 yıldır birlikte olduğu Tuna Aksu'dan ayrılmıştı. Bu ayrılıkla ilgili konuşmamayı tercih eden güzel sunucu,  Sabah gazetesinden  Bülent Cankurt imzalı haberden sonra sessizliğini bozdu.

"DÜNYADA ERKEK Mİ KALMADI?"

Bir gazetede kendisi hakkında yapılan 'Tuna Aksu ayrılığının ardında  Burcu Esmersoy'un evli bir erkekle birlikte olması yatıyor' şeklinde haberden dolayı adeta şok yaşayan  Burcu Esmersoy, telefonla canlı yayına katıldığı "Duymayan Kalmasın" programında bu haberi yapanları kınayarak "Dünyada erkek mi kalmadı da ben evli bir erkekle birlikte olacağım" şeklinde bir açıklamaya imza attı.

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Sözlerini gözyaşları içinde sürdüren  Burcu Esmersoy, hakkında çıkan haberlere sitem ederek, "Tuna Aksu ile bir süre önce anlaşarak ayrıldık" dedi.

TBMM'ye Gönderilen Gizli Raporda Çarpıcı Detay: Uludere'yi MİT'e Yıkmak İstediler İllüzyonist, Katıldığı Yarışmada Şovuyla Ağızları Açık Bıraktı
İran'dan Türkiye'ye Küstah Tehdit: PJAK Saldırısından Türkiye Sorumlu, Sert Karşılık Vereceğiz

1