Son Dakika Haberleri: Evli Oyuncu Ron Perlman, Rol Arkadaşı Allison Dunbar ile Öpüşürken Yakalandı

Evli Oyuncu Ron Perlman, Rol Arkadaşı Allison Dunbar ile Öpüşürken Yakalandı

26 gün önce

69 yaşındaki evli Amerikalı ses sanatçısı ve aktör Ron Perlman, Hellboy filminde beraber oynadığı oyuncu star Allison Dunbar ile öpüşürken görüntülendi.

Mücevher tasarımcısı Opal Stone ile 38 yıldır evli olan Ron Perlman, California'da gece bir mekandan çıkarken Hellboy filmindeki rol arkadaşı Allison Dunbar ile öpüşürken fotoğrafları çekildi.

ROL ARKADAŞIYLA ÖPÜŞÜRKEN YAKALANDI

Daily Mail Gazetesi'nin ele geçirdiği fotoğrafların ardından Ron'un mejarlerine ulaşıp konu hakkında bilgi almak istedi ancak menajerler konu hakkında hiç bir yorum yapmadı. Ron, sosyal medyada iç çamaşırları ile çektiği fotoğraflar ile adını duyuran Allison ile öpüşürken hiç bir şekilde görüntülenme korkusu yaşamadan gayet rahat davrandı.

KIZIYLA FOTOĞRAF ÇEKTİRMİŞTİ

Allison, 2018 yılında Ron'un 35 yaşındaki kızı Blake ile yakın arkadaş olduklarını gösteren bir fotoğraf da paylaşmıştı.

İşte evli oyuncunun rol arkadaşıyla olan görüntüleri...

Ron Perlman ve eşi
Evli Oyuncu Ron Perlman, Rol Arkadaşı Allison Dunbar ile Öpüşürken Yakalandı
Haber Yayın Tarihi : 22.05.2019 01:21 

YORUMLAR


Akademetre Araştırma Şirketi: Kararsız kitlenin oranı 7,1'e indi Şizofreni hastası kadına ormanda kabusu yaşatan sapık: Kısmetim ayağıma geldi Demirtaş'tan 23 Haziran tweeti: İmamoğlu'nun söyleminin desteklenmesi gerektiğine inanıyoruz