Evliliğine ikinci şansı veren Beren Saat, Instagram'dan Kenan Doğulu ile olan fotoğrafını sildi - Son Dakika

Evliliğine ikinci şansı veren Beren Saat, Instagram'dan Kenan Doğulu ile olan fotoğrafını sildi

28.09.2020 15:36

Kenan Doğulu ile evliliklerinde krizi aşan ve yeniden bir araya gelen Beren Saat, son hamlesiyle yine gündem oldu. Geçtiğimiz günlerde eşiyle fotoğrafını paylaşan Saat, paylaşımını sildi.

2014 yılında nikah masasına oturan Beren Saat ve Kenan Doğulu, geçtiğimiz sene evliliklerinde kriz yaşadı. Uzun süre ayrı kalan ve boşanacakları konuşulan ikili, evliliklerine 2. şansı vererek yeniden bir araya geldi. Ancak geçtiğimiz günlerde eşiyle olan bir pozunu paylaşan Saat'ten ilginç bir hamle geldi.

KENAN'LA POZUNU SİLDİ

Geçtiğimiz hafta Kenan Doğulu ile çektiği selfieyi takipçilerinin beğenisine sunan Beren Saat, fotoğrafı profilinden kaldırdı. Daha önce de eşiyle olan paylaşımlarını silen başarılı oyuncu, bu hamlesiyle kafa karıştırdı.

İşte Beren Saat'in sildiği o fotoğraf:

Evliliğine ikinci şansı veren Beren Saat, Instagram'dan Kenan Doğulu ile olan fotoğrafını sildi

Evliliğine ikinci şansı veren Beren Saat, Instagram'dan Kenan Doğulu ile olan fotoğrafını sildi

Son Dakika Magazin Evliliğine ikinci şansı veren Beren Saat, Instagram'dan Kenan Doğulu ile olan fotoğrafını sildi - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (16)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak