Serdar Ortaç'tan ilginç evlilik yorumu: İki tane deli olmanız lazım - Son Dakika

Serdar Ortaç'tan ilginç evlilik yorumu: İki tane deli olmanız lazım

03.08.2019 15:44

Konya'da Beyşehir Belediyesi'nin düzenlediği Uluslararası 15'inci Göl Festivali'nde sahne alan Serdar Ortaç, şarkı aralarında hayranlarına "Evlilik normal bir şey değil, iki deli olmanız lazım" diyerek seslendi.

Konya'da Beyşehir Belediyesi'nin düzenlediği Uluslararası 15'inci Göl Festivali'nde hayranlarıyla buluşan pop müzik sanatçısı Serdar Ortaç, konser programında buluştuğu hayranlarını sevilen şarkılarıyla eğlendirdi. Sevenlerinin de şarkılarında eşlik ettiği Ortaç, zaman zaman konserine koltuk üzerinde oturarak devam etti.

"45 SENE SONRA ARADIĞIM AŞKI BULDUM"

Yaklaşık 1,5 saat sahnede kalan Serdar Ortaç, 90'lı yıllara damga vuran şarkılarını da seslendirerek izleyenlere nostaljik bir gece yaşattı. Sahnede konuşan Ortaç, kendisinin 45 yaşında evlendiğini hatırlatarak, "Başka kimseye 'canım, cicim, bebeğim' diyemiyorsun. Artık sadece hanımına aitsin, ona göre evleneceksin. Ben 45 sene bekledim, sonunda hayatımın aşkını buldum. Biraz geç oldu. Abi sakın sen o kadar bekleme, en fazla 25, hadi 27 diyelim. Evlilik normal bir şey değil kızlar, yani iki tane deli olmanız lazım" dedi.

Serdar Ortaç'tan ilginç evlilik yorumu: İki tane deli olmanız lazım
Serdar Ortaç'tan ilginç evlilik yorumu: İki tane deli olmanız lazım
Serdar Ortaç'tan ilginç evlilik yorumu: İki tane deli olmanız lazım

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Serdar Ortaç'tan ilginç evlilik yorumu: İki tane deli olmanız lazım - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Mesut Özil'den 6 gol yiyen Almanya'ya 'Boateng' göndermesi: Tam zamanı Korona için yeni tedbirler peş peşe açıklanırken İstanbul'dan gelen görüntüler pes dedirtti Gram altın 467 liradan işlem görüyor Oyuncu Gülse Birsel, sokağa çıkma kısıtlamasına Burhan Altıntop karakterinin videosuyla gönderme yaptı İran Devrim Muhafızları'nın keskin nişancısı Aliyev'i hedefe koydu Oyuncu Alper Saldıran, Masumlar Apartmanı dizisinden ayrıldı mı? Kasksız yakalanan İrem Sak'ın ağabey korkusu: Aman o görmesin Restoran ve kafelerde, 10.00-20.00 saatleri arasında sadece paket servis ve gel-al hizmeti verilebilecek
00:36