Evlilik Okulu Yeni Mezunlarını Verdi - Son Dakika

Evlilik Okulu Yeni Mezunlarını Verdi

26.01.2015 15:20
Evlilik Okulu Yeni Mezunlarını Verdi, System.String[]

Güngören Belediyesi Evlilik Okulu eğitimlerine katılan çiftler mezun oldu.

Güngören Belediyesi Evlilik Okulu eğitimlerine katılan çiftler mezun oldu.

Güngören Belediyesi Aile Danışma Merkezi'nin (ADM) insan hayatında en önemli dönüm noktası ve toplumun en önemli ve sağlam olması gereken halkası 'aile' ile ilgili hayata geçirdiği Evlilik Okulu projesi, düzenlenen sertifika töreni ile sona erdi.

"Mutlu Yuva, Mutlu Yaşam" anlayışıyla düzenlenen Evlilik Okulu seminerlerine katılan evli ve evlenecek olan çiftlere yönelik verilen eğitim seminerlerine katılan ve başarıyla tamamlayan 12 çift 'Engelliler Merkezi'nde düzenlenen törenle sertifika ve ödüllerini teslim aldı. Sertifika törenine Güngören Belediyesi Sosyal İşler Müdürü Salih Zengin, çiftleri yalnız bırakmadı.

Aile kurmanın önemi, evlilik hukuku, doğru evliliğin basamakları, evlilikte iletişim, evlilik sorunları ve öneriler, bilinçli anne-baba, helal gıda-doğru beslenme, sağlıklı yaşam ve konularında açıklayıcı bilgilerin verildiği seminerlerde, Uzm. Psk. Hatice Kübra Arslan Durna, Uzm.Psk. Birsen Korkmaz, Psikoterapist Rukiye Karaköse, Psk. Ayşe Süer Şahin, Yüksek Kimyager Murat Sayın ve Mehmet Gelebek eğitim verdi.

Dört gün süren eğitimin sonunda katılımcılar hediye ve sertifikalarını Sosyal İşler Müdürü Salih Zeki Kaplan'dan aldı. - İSTANBUL

Evlilik Okulu Yeni Mezunlarını Verdi
Evlilik Okulu Yeni Mezunlarını Verdi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Evlilik Okulu Yeni Mezunlarını Verdi - Son Dakika


Son Dakika

Beşiktaş, Kasımpaşa maçında 2016'daki patlamada şehit olan vatandaşlarımızı andı Koronaya karşı umut olması beklenen Pfizer/BioNTech aşısının üretim süreci görüntülendi Vodafone Stadı'nda ilk gol geldi! Beşiktaş, yıldız ismiyle öne geçti Vaka sayısının yüzde yüz arttığı Antalya'da aile içi bulaşlar yüksek Yunanistan diyalog çağrılarına bahane uydurdu: Türkiye'nin eylemleri ikna edici değil Kahramanmaraş'ta polisimizi şehit eden katilin cenazesi morgda kaldı Tek bir koronavirüs vakasının görülmediği Kuzey Kore'den skandal önlem: Sınırdan geçeni vuruyorlar Anne ve babanın tüfekle vurulan çocukları için feryadı yürekleri dağladı