Son Dakika Haberleri: Eyfel Kulesi Bir Kişinin İzinsiz Tırmanması Sebebiyle Tahliye Edildi

Eyfel Kulesi Bir Kişinin İzinsiz Tırmanması Sebebiyle Tahliye Edildi

28 gün önce

Fransa'nın başkenti Paris'te, Eyfel Kulesi'ne bir kişinin izinsiz tırmanması sebebiyle kule tahliye edildi. Polis, kulenin çevresinde yoğun güvenlik önlemleri aldı.

Eyfel Kulesi Komitesinden yapılan açıklamada, bir kişinin kuleye tırmanması sebebiyle kulenin boşaltıldığı ve ziyaretçilere kapatıldığı belirtildi. Polis, kulenin çevresinde yoğun güvenlik önlemleri aldı. Olası acil durumlar için sağlık ve itfaiye ekiplerinin de olay yerinde hazır bulunduğu duyuruldu. Bazı sosyal medya kullanıcıları polisin kuleye tırmanan kişiyle pazarlık yaptığını bildirdi.

İLK İKİ KATI NORMAL YOLLARLA ÇIKTIĞI TESPİT EDİLDİ

AFP'ye konuşan bir yetkili, "Kuleye tırmanmaya çalışan bir kişi tespit edildi. Standart prosedür kapsamında bu kişinin tırmanmasına son verilmeye çalışılıyor. Kule de bu nedenle tahliye edildi." açıklamasında bulundu. Kulenin ikinci katına kadar normal yollarla çıkan adamın oradan itibaren tırmanmaya başladığı belirtiliyor.

İşte o kişinin görüntüleri :

Eyfel Kulesi Bir Kişinin İzinsiz Tırmanması Sebebiyle Tahliye Edildi
Haber Yayın Tarihi : 20.05.2019 07:57 Kaynak: AAÇığ kütlesinde tehlikeli selfie! Trump, röportaj sırasında öksüren kişiyi dışarı attırdı! Akademetre Araştırma Şirketi: Kararsız kitlenin oranı 7,1'e indi