Eymir Gölü ve Teleferik Halka Sorulacak - Son Dakika

Eymir Gölü ve Teleferik Halka Sorulacak

13.01.2012 12:40
Eymir Gölü ve Teleferik Halka Sorulacak, System.String[]

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Eymir Gölü'nün halka açılıp açılmaması, Dikmen Vadisi ve Şentepe'ye teleferikle ulaşım ile Keçiören'e tünel yol yapımı konusunu başkentlilere soracak.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Eymir Gölü'nün halka açılıp açılmaması, Dikmen Vadisi ve Şentepe'ye teleferikle ulaşım ile Keçiören'e tünel yol yapımı konusunu başkentlilere soracak.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Başkanvekili Ali İhsan Ölmez başkanlığında toplanan Belediye Meclisinde, uzun zamandır tartışılan Eymir Gölü'nün halka açılıp açılmaması konusu ile Keçiören, Şentepe ve Dikmen'deki ulaşım uygulamaları konuları ele alındı.

Açıklamada, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in imzasıyla Belediye Meclisine sunulan, "Eymir Gölü'nün halka açılıp açılmaması, Keçiören ilçesine tek yön uygulaması ve tünel yollarının açılıp açılmaması, Şentepe ve Dikmen'e teleferikle ulaşım konularında anket çalışması yapılması tarafımızdan uygun görülmüştür" yazısının, oy çokluğuyla kabul edildiği belirtildi.

Mecliste, daha önce komisyonlarda incelemeleri yapılan ulaşım, altyapı, sosyal ve kültürel yardımları içeren maddelerin de oylanarak karara bağlandığı bilgisi de açıklamada yer aldı.

- ANKARA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Eymir Gölü ve Teleferik Halka Sorulacak - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Devlet erkanı Atatürk'ün huzurunda! İşte Erdoğan'ın Anıtkabir Özel Defteri'ne yazdığı mesaj Kardeşinin borçları nedeniyle 5 çocuğunun uyuduğu odayı kurşun yağmuruna tuttular Apartmanın otoparkında bulunan bir buçuk metrelik yılanın yakalanma anı kamerada Cumhuriyet Bayramı'na damga vuran görüntü: Karton toplayıcıları arabalarını Türk bayraklarıyla süsledi Trump'ın miting alanı üzerinde uçan özel uçak, F-16 ile hava sahası dışına çıkarıldı Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Polis memuru, komşusunu 5 kurşunla öldürdü İmamoğlu, İstanbul'daki korona toplantısına neden davet edilmedi? Bakan Koca, ilk kez konuştu