F-16'lar Kato Dağı'na Bomba Yağdırdı - Son Dakika

F-16'lar Kato Dağı'na Bomba Yağdırdı

07.09.2012 12:07
F-16'lar Kato Dağı'na Bomba Yağdırdı, System.String[]

Beytüşşebap'ta PKK'lıları yakalamak için başlatılan operasyona, Diyarbakır'dan kalkan F-16 savaş uçakları destek verdi.

Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde meydana gelen hain saldırının ardından kaçan PKK'lıları yakalamak için başlatılan operasyona, Diyarbakır'dan kalkan F-16 savaş uçakları da havadan destek verdi.

Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde geçtiğimiz gün PKK'lı teröristler tarafından yapılan saldırıda 10 asker şehit olmuş, saldırıyı gerçekleştiren PKK'lı terörist grubu Kato Dağı'na doğru kaçmıştı.

Kaçan PKK'lıları yakalamak için hem havadan hem de karadan operasyon sürdürülürken, Diyarbakır'dan kalkan F-16 savaş uçakları da Kato'yu bombardıman altına aldı.

Sabahın erken saatlerinden itibaren Beytüşşebap semalarında duyulan uçak seslerinin ardından uçaklar Kato Dağı üzerine bomba yağdırırken, patlama sesleri ilçe merkezinden de duyuldu.

F-16'lar Kato Dağı'na Bomba Yağdırdı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel F-16'lar Kato Dağı'na Bomba Yağdırdı - Son Dakika


Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Son Dakika: Başakşehir, deplasmanda Leipzig'e 2-0 yenildi Ermenistan'dan bir PKK taktiği daha! Sınır bölgesine Rus bayrakları diktiler Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı?