!f Music Huzurlarınızda - !f İstanbul Müzik Doldu - Son Dakika

!f Music Huzurlarınızda - !f İstanbul Müzik Doldu

27.01.2012 16:05
!f Music Huzurlarınızda - !f İstanbul Müzik Doldu

16-26 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek 11. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali yeni bir sürprizle geliyor.

. adidas Originals ana sponsorluğundaki mini-festival !f Music, festivalde müziğin tüm yansımalarını bir araya getiriyor. !f Music ile çok özel müzik filmleri, müziğin mutfağından etkinlikler ve partiler bir arada !f İstanbul'da.

Açılışını, psikedelik bir deneyim olan Chemical Brothers'ın ''Don't Think'' filminin dünyadaki sayılı şehirle aynı anda gerçekleştirilen özel gösterimiyle yapan !f Music filmleri, Chemical Brothers'dan Devendra Banhart'a, Courtney Love- Kurt Cobain ilişkisinden erkek egemen müzik dünyasında kadın olmayı anlatan Patty Schemel'e, Le Tigre'ye ve Japonya'nın mistik seslerine kadar uzanıyor.

Festivalin büyük konuğu Michael Nyman, British Council desteğiyle, !f Music kapsamında sesle görüntü arasındaki ilişkiyi anlatan, ders niteliğinde bir konuşma yapacak. The Piano ve Gattaca filmlerinin de müziklerini yapan besteci ve yazar Nyman, aynı zamanda yönetmen ve fotoğrafçı.

!f Music Partileri'nde yine dünyaca ünlü isimler yer alacak. Kate Simko, Nisan 2011'de, Berlin'de yarattığı çığır açan canlı 'A/V' şovu ile !f Music Açılış Partisi'nde Ghetto'da! Gecenin warm-up ve close-up'ında ise, Dearhead'i göreceğiz. 3 mekana birden yayılacak olan Gökkuşağı Partisi'nde, ana sahnede Nomi Ruiz (Jessica 6) DJ setinin ardından sürpriz bir PA performansı da yapacak. Gökkuşağı Partisi'nin diğer Djleri; sahneyi Nomi Ruiz'den sonra devralacak olan Barış K., bir !f klasiği olan Dearhead, electronica disco ritimleriyle Mr. Sür ve Elif&Duygu.

Nyman ile Buluşmak

Yer: SALT Beyoğlu Açık Sinema

Tarih: 19 Şubat Pazar

Saat: 17:00 – 18:00

Dil: İngilizce (Türkçe Simultane Tercüme)

!f İstanbul Açılış Partisi

Feat. Kate Simko (US) Live + DJ Set

Warm up- Close up : Dearhead

Visuals by Jeffrey Weeter

Yer : Ghetto

Tarih : 18 Şubat Cumartesi

Saat : 22:00

!f Gökkuşağı Partisi

Feat. Nomi Ruiz DJ Set(Jessica 6), Barış K, Dearhead, Mr.Sür, Elif & Duygu

Yer : Babylon

Tarih : 24 Şubat Cuma

Saat : 22:00

YORUMLAR
500
İstanbul'da ormanlık alan ve mesire yerlerinde mangal yapmak yasaklandı İstanbul'da ormanlık alan ve mesire yerlerinde mangal yapmak yasaklandı Vali Yerlikaya: Ormanlık alanlara girişlerin yasaklanması kararı alınmıştır Vali Yerlikaya: Ormanlık alanlara girişlerin yasaklanması kararı alınmıştır İbb'den Bakan Kurum'a Yanıt: 'İbb'yi Hesaba Katmadan Yapılan Tüm İşlemler Geride Kalmıştır' İbb'den Bakan Kurum'a Yanıt: 'İbb'yi Hesaba Katmadan Yapılan Tüm İşlemler Geride Kalmıştır'
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel !f Music Huzurlarınızda - !f İstanbul Müzik Doldu - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement