F1'in Türkiye ayağı seyircisiz geçilecek! - Son Dakika

F1'in Türkiye ayağı seyircisiz geçilecek!

05.10.2020 20:59
F1'in Türkiye ayağı seyircisiz geçilecek!, System.String[]

Uzun bir aradan sonra F1 takvimine yeniden giren Türkiye Grand Prix’sinin seyircisiz olarak gerçekleşeceği duyuruldu.

Uzun bir aradan sonra F1 takvimine yeniden giren Türkiye Grand Prix'sinin seyircisiz olarak gerçekleşeceği duyuruldu.

Intercity İstanbul Park'ta 13-14-15 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek yarışın İstanbul İl Pandemi Kurulu'nun aldığı tavsiye kararı sonrası İstanbul Valiliği İl Hıfzıssıhha Kurulu tarafından alınan kararla, seyircisiz olarak yapılmasına karar verildi.

Intercity Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak, bilet alanlara ücret iadesinin tamamının en kısa sürede, herhangi bir kesinti olmaksızın Biletix tarafından yapılacağını açıkladı.

Kaynak: Carmedya.com

Son Dakika Otomobil F1'in Türkiye ayağı seyircisiz geçilecek! - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Şeyma Subaşı, vücudunu yağladığı anları paylaştı Koronavirüsü yenen insanlarda semptomlar 2 veya 3 ay daha görülüyor İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu'ndan Ümit Özdağ'a jet yanıt: Niyetiniz ve pazarlıklarınız ifşa olmuştur Aniden yola çıkan koyun sürüsünün sebep olduğu kazada 2 kişi öldü, 2 kişi yaralandı İflas kararı verilen İstanbul Bilişim'in raporu, aile hesabına milyonlarca liranın gönderildiğini ortaya çıkardı ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Pompeo, Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanlarını ülkesine davet etti Suudi Arabistan'da Türk mallarına boykota ülkenin en büyük süpermarket zinciri de katıldı