Facebook At Work: İş Dünyasına Özel Sosyal Ağ - Son Dakika

Facebook At Work: İş Dünyasına Özel Sosyal Ağ

Facebook At Work, iş dünyasına adım atmaya hazırlanıyor.

Facebook At Work: İş Dünyasına Özel Sosyal Ağ, System.String[]

Facebook At Work, iş dünyasına adım atmaya hazırlanıyor.

Financial Times'ın haberine göre Facebook, iş dünyasında kullanılacak bir sosyal ağ üzerinde çalışıyor. Profesyonel bir profil sayfası oluşturmanıza olanak sağlayan "Facebook At Work" adındaki yeni servis, işlevsellik olarak Facebook'un mevcut sosyal ağı ile aynı olacak. Ancak ortak çalışmaya yönelik birtakım araçlar da içerecek. Facebook At Work'te açılan hesaplar, mevcut Facebook hesaplarından tamamen ayrı olacak.

Facebook'un bu yeni servis üstünde yaklaşık bir yıldır çalıştığı ve bir süredir de kendi bünyesindeki şirketlerde test ettiği söyleniyor. Facebook'un çalışma saatlerinde sosyal medya kullanımını yasaklayan patronlardan bu şekilde sıyrılmayı planladığı da gelen haberler arasında. İş dünyasında da var olmak isteyen Facebook, Facebook At Work ile hem kullanıcı sayısını artırmak hem de gelir artışı sağlamayı planlıyor.

The post Facebook At Work: İş Dünyasına Özel Sosyal Ağ appeared first on Silikon Vadisi TV.

Facebook At Work: İş Dünyasına Özel Sosyal Ağ
Facebook At Work: İş Dünyasına Özel Sosyal Ağ
Facebook At Work: İş Dünyasına Özel Sosyal Ağ

Haber Yayın Tarihi: 17.11.2014 13:08 - Kaynak: SilikonVadisi.tv

Son Dakika Teknoloji Facebook At Work: İş Dünyasına Özel Sosyal Ağ - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ehliyetsiz sürücü iki araca çarptı, kazayı bir başkası üstelenmeye çalışsa da güvenlik kameraları olayı aydınlattı Koronavirüs temaslısı, kahvede kumar oynarken yakalandı Şile'de kamp kuran 2 bin genç tedbirleri hiçe saydı Azerbaycan'da görev yapan Anadolu Ajansı ekibinin Ermenistan saldırısından son anda kurtulduğu anlar kamerada D-100 Karayolu'nda baygın halde bulunan kadını vatandaşlar fark etti Rusya'dan koronavirüsle ilgili umut veren açıklama: Ömür boyu bağışıklık kazanmak mümkün Fenerbahçe'nin gündemindeki Ze Luis Porto'da kalıyor Alman yüzücü Krawzow, dünyaca ünlü dergiye üstsüz poz veren ilk engelli sporcu oldu