Facebook'un Dev İsminden Uygulama! - Son Dakika

Facebook'un Dev İsminden Uygulama!

02.01.2012 14:00
Facebook'un Dev İsminden Uygulama!

Facebook'u bırakıp bu garip siteyi kurdu, şimdi de anlaşılmaz bir iPhone uygulaması ile karşımızda!

Facebook'un ortak kurucusu Dustin Moskovitz, 2009 yılında kendi şirketini kurmaya karar vermişti. Kurumlara odaklanmayı düşünen Moskovitz, görevleri yönetmeye yönelik bir web sitesi meydana getirdi.

Asana adındaki web sitesi, modası geçmiş ve kullanışsız arayüzü ve klavye kısayollarına dayanması nedeniyle büyük şaşkınlık yaratmış, ortaya "Facebook'u bunun için mi bıraktı" gibi soruların atılmasına neden olmuştu. Moskovitz, web sitesinin başarılı olduğuna inanıyor olacak ki, bu kez Asana' için iPhone uygulaması yayınladı.

İlk yorumlara göre şirketin iPhone uygulaması da web sitesi kadar karışık. Uygulamanın nasıl olduğunu merak ediyorsanız, birkaç ekran görüntüsünü galerimizde görmeniz mümkün.

Facebook'un Dev İsminden Uygulama!
Facebook'un Dev İsminden Uygulama!

YORUMLAR
500
Meta'dan itiraf gibi Metaverse açıklaması! Meta'dan itiraf gibi Metaverse açıklaması! Hakim 8. Bölüm Fragmanı | Rüya değil, kabus yeni başlıyor! Hakim 8. Bölüm Fragmanı | Rüya değil, kabus yeni başlıyor! ABD'de 19'u çocuk 21 kişinin katledildiği terör saldırısında kan donduran iddia! '40 polis saldırı bitene kadar hiçbir şey yapmadı' ABD'de 19'u çocuk 21 kişinin katledildiği terör saldırısında kan donduran iddia! '40 polis saldırı bitene kadar hiçbir şey yapmadı'
Kaynak: Chip.com.tr

Son Dakika Teknoloji Facebook'un Dev İsminden Uygulama! - Son Dakika


Advertisement