Facebook ve Google+ 1997'de Olsaydı... - Son Dakika

Facebook ve Google+ 1997'de Olsaydı...

03.01.2012 02:00
Facebook ve Google+ 1997'de Olsaydı...

Facebook, YouTube ve Google+ 1997 yılında olsaydı nasıl görünürdü? Merak edenler buraya...

Geçmişe fazla takılmayarak geleceğe bakmak iyi bir fikir olabilir. Ancak Olia Lialina tarafından meydana getirilen "Once Upon" adlı web sitesi, Facebook, YouTube ve Google+'ın 1997 yıllarında, eski grafiklerle nasıl görüneceğini başarılı bir şekilde canlandırıyor ve bizce görmeye değer.

Siteleri ziyaret ettiğinizde sayfalar sadece 8 KB/sn hızında açılıyor ve böylece atmosfere gerçekçilik kazandırılıyor. Facebook, YouTube ve Google+'ın animasyonlu GIF'lerle ve "antika" bir tasarımla 1997'de nasıl görüneceğini galerimizdeki ekran görüntülerinde görebilir veya Once Upon web sitesine giderek kendiniz deneyebilirsiniz!

Facebook, Google+ ve YouTube, 1997'de var olsaydı, böyle olacaktı! İşte ilginç hayali tasarımdan görüntüler ve bağlantılar...

YORUMLAR
500
Facebook ve Instagram kullanıcıların her adımını izliyor! Facebook ve Instagram kullanıcıların her adımını izliyor! Konum bilgilerini toplayan Google'a milyon dolarlık ceza! Konum bilgilerini toplayan Google'a milyon dolarlık ceza! Avustralya, Google'ı 58 milyon dolar ödemeye mahkum etti Avustralya, Google'ı 58 milyon dolar ödemeye mahkum etti
Kaynak: Chip.com.tr

Son Dakika Teknoloji Facebook ve Google+ 1997'de Olsaydı... - Son Dakika

Bu haber Chip.com.tr tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Chip.com.tr tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Chip.com.tr kurumudur.

Advertisement