Son Dakika Haberleri: Fahrettin Altun: "Ne Ölüm Tehdidi Ne Başka Bir Şey Cumhurbaşkanımızı Yolundan Çevirir"

Fahrettin Altun: "Ne Ölüm Tehdidi Ne Başka Bir Şey Cumhurbaşkanımızı Yolundan Çevirir"

1 gün önce

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "El birliğiyle Cumhurbaşkanımızı yolundan çevirmek için çalışıyorlar.

Fahrettin Altun:
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "El birliğiyle Cumhurbaşkanımızı yolundan çevirmek için çalışıyorlar. Her yola başvuruyorlar. Ne ölüm tehdidi ne başka bir şey Cumhurbaşkanımızı yolundan çevirir. Nokta" dedi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden bir açıklamada bulundu. Neo-Haçlıların, Neo-Nazilerin ve Neo-Siyonistlerin hedefinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın olduğunu kaydeden Altun, "El birliğiyle Cumhurbaşkanımızı yolundan çevirmek için çalışıyorlar. Her yola başvuruyorlar. Ne ölüm tehdidi ne başka bir şey Cumhurbaşkanımızı yolundan çevirir. Nokta" ifadelerini kullandı. - ANKARAUyuşturucu Yüzünden Ölümden Dönen Demi Lovato'dan İlginç İtiraf! Eşini Kaybeden Demet Akbağ'dan Duygusal Mesaj! Sosyal Medya Fenomeni Olmak İsteyen Sürücü Para Cezasından Kurtulamadı Cami Saldırısı Sonrası Sedat Peker'den Dikkat Çeken Çıkış: Müslüman Türkler Silah Sahibi Olmalı