Fahriye Abla Filmi - Son Dakika

Fahriye Abla Filmi

07.06.2014 21:59
Fahriye Abla Filmi, System.String[]

Fahriye Abla filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Fahriye Abla filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Fahriye, bir delikanlıya âşıktır, ama ailesi onu istemediği bir evliliğe zorlar. Aradan bir hafta geçmeden eşi, onu baba evine geri getirir, 'Beni aldattınız, bu bakire değilmiş' deyip bırakır gider. Fahriye’yi evde artık zor günler beklemektedir; ama olsun, sevdiği genç de o mahallededir ve Fahriye en azından onu görebilecektir.

Yönetmen: Yavuz Turgul

Senaryo: Ahmet Muhip Dranas, Yavuz Turgul

Oyuncular: Kadir Savun, Mesut Çakarlı, İhsan Yüce, Tarık Tarcan, Müjde Ar

Filmin Türü: Drama 0,

Orijinal Adı: Fahriye Abla

Yapımcı Firma: Kök Film

Yapım Yılı: 1984

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Dağıtıcı Firma: 0

Fahriye Abla Filmi

Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Fahriye Abla Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Protesto sonrası yayıncı kuruluş atağa geçti! Fenerbahçe'den yanıt gecikmedi Havai fişek patlaması sonucu yaralanan G.Saraylı Elabdellaoui, mayıs ayına kadar hastanede kalacak Siyaset sosyoloğu Prof. Dr. Nur Vergin evinde ölü bulundu Neslihan Atagül, Sefirin Kızı dizisinden ayrıldı Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'den ayrılacak futbolcuların ismini tek tek verdi Oyuncu Zehra Yılmaz, kar pozuyla takipçilerini mest etti Yürek burkan olay! Yardım istemek için geldiği muhtarlıkta kalp krizinden öldü Korkutan araştırma! Kovid-19'u atlatanların üçte biri ilk 5 ayda tekrar hastaneye kaldırıldı