Faik Öztrak'tan 'Cahit Özkan' Yorumu: "Bu Ucube Rejim, Doların Yeşili İçin Daha Çok Saray Evladını Yer" - Son Dakika

Faik Öztrak'tan 'Cahit Özkan' Yorumu: "Bu Ucube Rejim, Doların Yeşili İçin Daha Çok Saray Evladını Yer"

16.05.2022 12:06
Faik Öztrak'tan 'Cahit Özkan' Yorumu: "Bu Ucube Rejim, Doların Yeşili İçin Daha Çok Saray Evladını Yer"

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, AKP Grup Başkanvekili Cahit Özkan’ın Birleşik Arap Emirlikleri ile ilgili sözlerinin ardından görevden alınacağı iddialarına ilişkin, “Saray için, para gelecek yerden grup başkanvekili esirgenmez. Bu ucube rejim, doların yeşili için daha çok saray evladını yer” dedi.

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, AKP Grup Başkanvekili Cahit Özkan'ın Birleşik Arap Emirlikleri ile ilgili sözlerinin ardından görevden alınacağı iddialarına ilişkin, "Saray için, para gelecek yerden grup başkanvekili esirgenmez. Bu ucube rejim, doların yeşili için daha çok saray evladını yer" dedi.

Faik Öztrak, Cahit Özkan'ın Birleşik Arap Emirlikleri ile ilgili sözlerinin ardından AKP Sözcüsü Ömer Çelik'in, Özkan'ın sözlerin partilerinin görüşü olmadığı yönündeki açıklamasını değerlendirdi. Özkan, sosyal medya hesabında bugün, Özkan'ın görevden alınacağı iddialarına işaret ederek, "Saray için, para gelecek yerden grup başkanvekili esirgenmez. Bu ucube rejim, doların yeşili için daha çok saray evladını yer" paylaşımı yaptı.

YORUMLAR
500
AK Partili isimden Dodurga beldesinde yapılan seçimle ilgili muhalefet partilerine tepki gösterdi: Hiç kimse Dodurgalılarla dalga geçemez AK Partili isimden Dodurga beldesinde yapılan seçimle ilgili muhalefet partilerine tepki gösterdi: Hiç kimse Dodurgalılarla dalga geçemez Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dodurga beldesinde yapılan seçimlere değindi: Anadolu irfanının göstergesi olarak siyasi tarihimizdeki yerini aldı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dodurga beldesinde yapılan seçimlere değindi: Anadolu irfanının göstergesi olarak siyasi tarihimizdeki yerini aldı Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'nin önceki dönem belediye başkanlarıyla bir araya geldi: (1) Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'nin önceki dönem belediye başkanlarıyla bir araya geldi: (1)
Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel Faik Öztrak'tan 'Cahit Özkan' Yorumu: 'Bu Ucube Rejim, Doların Yeşili İçin Daha Çok Saray Evladını Yer' - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement