Son Dakika Haberleri: Fakıbaba Mahalle Sakinlerinin Sorunlarını Dinledi

Fakıbaba Mahalle Sakinlerinin Sorunlarını Dinledi

8 yıl önce

Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, incelemelerde bulunduğu Onikiler Mahallesi sakinlerinin sorunlarını dinledi.

Fakıbaba Mahalle Sakinlerinin Sorunlarını Dinledi, System.String[]

Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, incelemelerde bulunduğu Onikiler Mahallesi sakinlerinin sorunlarını dinledi.


Belediye basın bürosundan yapılan açıklamaya göre, Fakıbaba, 2012 yılının ilk mahalle gezisine Onikiler Mahallesinde incelemelerde bulunarak başladı. Mahalle sakinleriyle bir araya gelen ve sorunlarını dinleyen Fakıbaba, bunları çözüme kavuşturacakları sözü verdi.


Yakaladıkları başarıda mahalle gezilerinin büyük önem taşıdığını ifade eden Fakıbaba, şunları kaydetti:


"Mahalle gezilerimiz sırasında halkın dilek ve temennilerini dinliyoruz. Gezilerimizin oldukça faydalı geçtiğine inanıyorum. Mahalle gezilerimize yıl içinde devam edeceğiz. Belediye olarak Onikiler Mahallesinde çok çalışmalar yapmışız. Ancak eksikliler var arkadaşlarla bu eksiklikleri tek tek tespit ediyoruz. Kentimizi daha yaşanılır bir şehir haline getireceğiz."


- ŞANLIURFA

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 02:01 Kaynak: AA



Almanya'da bir kadın, oyun konsollarının olduğu bölümde idrarını yaptı
İSPARK değnekçileri yeniden ortaya çıktı Erdoğan'dan olay yaratacak petrol çıkışı: Birileri paylaşım içinde, bizim önümüze de getirdiler