Fakıbaba Mahalle Sakinlerinin Sorunlarını Dinledi - Son Dakika

Fakıbaba Mahalle Sakinlerinin Sorunlarını Dinledi

02.01.2012 14:01
Fakıbaba Mahalle Sakinlerinin Sorunlarını Dinledi, System.String[]

Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, incelemelerde bulunduğu Onikiler Mahallesi sakinlerinin sorunlarını dinledi.

Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, incelemelerde bulunduğu Onikiler Mahallesi sakinlerinin sorunlarını dinledi.

Belediye basın bürosundan yapılan açıklamaya göre, Fakıbaba, 2012 yılının ilk mahalle gezisine Onikiler Mahallesinde incelemelerde bulunarak başladı. Mahalle sakinleriyle bir araya gelen ve sorunlarını dinleyen Fakıbaba, bunları çözüme kavuşturacakları sözü verdi.

Yakaladıkları başarıda mahalle gezilerinin büyük önem taşıdığını ifade eden Fakıbaba, şunları kaydetti:

"Mahalle gezilerimiz sırasında halkın dilek ve temennilerini dinliyoruz. Gezilerimizin oldukça faydalı geçtiğine inanıyorum. Mahalle gezilerimize yıl içinde devam edeceğiz. Belediye olarak Onikiler Mahallesinde çok çalışmalar yapmışız. Ancak eksikliler var arkadaşlarla bu eksiklikleri tek tek tespit ediyoruz. Kentimizi daha yaşanılır bir şehir haline getireceğiz."

- ŞANLIURFA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Fakıbaba Mahalle Sakinlerinin Sorunlarını Dinledi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Çukur hayranlarını şoke eden fragman! Cumali diziye veda mı ediyor? Trafik kazasında yaşamını yitiren 11 kişinin organlarını satan 6 doktorlu çete çökertildi Milyonlar heyecanla bekliyor! Emekliye ocakta 405 lira zam göründü Oyuncu Hayal Köseoğlu'nun direk dans videosu Instagram'ı sallıyor Bursa'da koronavirüs kaynaklı ölümler artınca yüzlerce yeni mezar yeri açıldı Uçuş sırasında müstehcen fotoğraflarını paylaşan hostes, ücrette anlaştığı yolcularla cinsel ilişkiye girdi Şişli'de mucize kurtuluş! Otomobilin üzerine hafriyat kamyonu devrildi Aracını otoparka bırakan Yasemin Şefkatli geçmiş dönem borcunu öğrenince şaşıp kaldı