Falçatalı saldırıya uğrayan Ukraynalı kadın dehşet anlarını anlattı: Saçımı tuttu, yüzümü kesti - Son Dakika

Falçatalı saldırıya uğrayan Ukraynalı kadın dehşet anlarını anlattı: Saçımı tuttu, yüzümü kesti

17.01.2021 15:18

Bakırköy'deki bir alışveriş merkezinde eski eşi tarafından yüzü falçatayla kesilen 28 yaşındaki Ukrayna uyruklu Anna Butim, dehşet anlarını anlattı. Olayın ardından korku yaşadığını ifade eden Butim, "Benim saçımı tuttu, yüzümü kesti. Beni öldürmek istedi. Boynuma girmedi" dedi.

Ukraynalı Anna Butim, 15 Ocak günü Bakırköy'de bir alışveriş merkezinde boşanma sürecinde olduğu eşi tarafından kıskançlık nedeniyle falçatalı saldırıya uğradı. Talihsiz kadın yüzüne aldığı darbeler sonucu yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

SOSYAL MEDYADAKİ PAYLAŞIMDAN YERİNİ ÖĞRENDİ

Polis ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmalar sonucu şüpheli Mesut Öztürkmen yakalanarak göz altına alındı. Gözaltına alınan şüpheli Mesut Öztürkmen polise verdiği ifadesinde, sosyal medya üzerinden yapılan paylaşım üzerine olay yerine gittiğini anlattı.

SALDIRGANIN SUÇ KAYDI OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Öztürkmen, eşinin yanında bulunan bir erkekle samimi olurken gördüğünü iddia ederek, olayı gerçekleştirdiğini söyledi. Şüphelinin ayrıca intihara teşebbüs ve tehdit suçundan da kaydı olduğu ortaya çıktı. Öztürkmen emniyetteki işlemlerin ardından çıkarıldığı adil makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi. Yüzünde derin yaralar bulunan talihsiz kadın ise o anları anlattı.

"BENİ ÖLDÜRECEĞİNİ SÖYLEDİ"

Yaşadığı dehşet anlarını anlatan Anna Butim, "Eski kocam yaptı. Ben boşanmak için dava açtım. O beni tehdit etti. Beni öldüreceğini söyledi. O benim adresimi bilmiyordu. Kız kardeşim benimle görüşmek için geldi. Instagram'a fotoğraf attık. Işık vardı sadece. Nerede olduğumuzu yazmadık. Instagram'dan gördü. İki gün AVM'de bekledi. Biz oraya geri gittik. Orada oturduk" diye konuştu.

"SAÇIMI TUTTU YÜZÜMÜ KESTİ"

Çok korktuğunu ifade eden Butim, "Denize doğru bakıyorduk. Arkamızda da çok insan vardı. O arkadan koşa koşa geldi. Benim saçımı tuttu, yüzümü kesti. Beni öldürmek istedi. Boynuma girmedi. Benim kız kardeşimle tuttuk. Güvenlik tuttu. Benim yanıma daha gelmesin. Hapse kapatılmasını çok istiyorum. Çünkü çok korkuyorum" dedi.

Falçatalı saldırıya uğrayan Ukraynalı kadın dehşet anlarını anlattı: Saçımı tuttu, yüzümü kesti

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Falçatalı saldırıya uğrayan Ukraynalı kadın dehşet anlarını anlattı: Saçımı tuttu, yüzümü kesti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Galatasaray, El Ehli'nin yıldızı Aliou Dieng'i kadrosuna katmak istiyor İngiltere'de bir arazide bulunan İkinci Dünya Savaşı'ndan kalma bomba kontrollü bir şekilde patlatıldı Fenerbahçe'nin Yunan yıldızı Dimitrios Pelkas'a Rubin Kazan talip oldu Pusetten düşen bebek beyin kanaması sonucu hayatını kaybetti Diyarbakır'da 11 yaşındaki kızın şüpheli ölümü! Cansız bedeni elbise dolabına asılı halde bulundu Yol yapım çalışması nedeniyle taşınan asırlık türbenin içi boş çıktı Evine çağırdığı usta, talihsiz kadına cinsel ilişki teklifinde bulundu: Bir kere öpsem ne olur? AK Parti İstanbul İl Başkanı'nın kahve davetine Kaftancıoğlu'ndan yanıt: Bu, 3 yıldır arzu ettiğim bir şeydi