Falcı Kadınlar, Altınları Alıp Kaçtı - Son Dakika

Falcı Kadınlar, Altınları Alıp Kaçtı

03.01.2012 11:01
Falcı Kadınlar, Altınları Alıp Kaçtı, System.String[]

Eskişehir'de 2 kadın, gittikleri evde fal bakıp büyü bozacaklarını söyleyerek 25 yaşındaki Zeynep Uysal'ın altınlarını ve 300 dolarını alıp kaçtı.

Eskişehir'de 2 kadın, gittikleri evde fal bakıp büyü bozacaklarını söyleyerek 25 yaşındaki Zeynep Uysal'ın altınlarını ve 300 dolarını alıp kaçtı.

Olay dün saat 12.30 sıralarında Emek Mahallesi Ortabahçe Sokak'ta meydana geldi. Zeynep Uysal'ın evine gelen 2 kadın, fal bakmak istediklerini söyledi. Uysal, fal baktırdığı kadınların "Sana büyü yapılmış. Getir ziynet eşyalarını bu büyüyü bozalım" demesi üzerine evinde sakladığı 6 bileziğini, 4 Cumhuriyet altınını, 45 küçük altınını,3 yüzüğünü, bir çift küpe ile bir altın künyesini ve 300 dolarını getirdi.

Kadınlar, Zeynep Uysal'ın mutfağa gitmesinden yararlanarak altınları ve 300 doları alıp evden kaçtı. Ziynet eşyası çalınan Zeynep Uysal polis merkezine giderek şikayetçi oldu. Uysal, eski sabıkalılara ait fotoğraf arşivinde şüphelilerden birinin 26 yaşındaki T.P. adlı kadın olduğunu teşhis etti. Polisler, T.P. ile yanındaki kadının yakalanması için çalışmaların sürdüğünü bildirdi. - Eskişehir

Falcı Kadınlar, Altınları Alıp Kaçtı

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Falcı Kadınlar, Altınları Alıp Kaçtı - Son Dakika


Son Dakika

MAK Danışmanlık'tan çarpıcı analiz: 18 yıllık AK Parti iktidarında muhalefetin topyekün sahaya indiğini ilk kez görüyoruz İtalya Kupası maçında kural hatası yapan Roma'ya hükmen mağlubiyet cezası verildi Milli Eğitim Bakanı Selçuk: 15 Şubat'tan sonra kapsamlı bir telafi programına hazırlanıyoruz Reklam teklifi alan Aleyna Tilki gözünü yükseklere dikti: Tarkan ya da Ajda Pekkan oynarsa düşünürüm Bakan Soylu'nun annesine küfreden şüpheli "Cumhurbaşkanı'na Hakaret"ten tutuklandı İngiltere Başbakanı Johnson: Yeni mutasyon öncekinden daha öldürücü Twitter, Trump'ın fotoğrafını paylaşıp intikam çağrısı yapan Hamaney'in hesabını askıya aldı Tokat'ta 10 kişide koronavirüsün mutasyona uğramış hali görüldü