Fantezi Müziğe Damgasını Vuran Şarkıların Ünlü Bestekarı Bakın Kimmiş? - Son Dakika

Fantezi Müziğe Damgasını Vuran Şarkıların Ünlü Bestekarı Bakın Kimmiş?

16.11.2018 14:15
Fantezi Müziğe Damgasını Vuran Şarkıların Ünlü Bestekarı Bakın Kimmiş?, System.String[]

Fantezi müziğine damgasını vuran bestelerinin yanı sıra, yunan ezgilerini de seslendiren ünlü bestekar programda izlenme rekorları kırdı.

Cengiz Kurtoğlu ; " Duyanlara Duymayanlara " , Ebru Gündeş " Annem İçin " ve " Dön Ne Olur " şarkılarının bestekarı Sezgin BÜYÜK , Perşembe akşamların Kanal 34' te yayınlanan''Ümit Öner ile Hayata Dair'' programına konuk oldu.

Programın yapımcısı ve moderatörü Ümit Öner, usta bestekara neden bu zamana kadar geri planda kaldığını sordu. Dillerden dillere dolanan ve yıllardır her kesimden insanın severek beğendiği, Ebru Gündeş ve Cengiz Kurtoğlu için patlama noktası olan bu muhteşem bestelerinin bestekarının mütevaziliği tüm izleyici ve konukların takdirini aldı.

En son kimi dinlemeye gittiniz sorusuna SILA yanıtını veren bestekar, ünlü şarkıcıya övgüler yağdırarak kendisine geçmiş olsun dileklerini de ileterek kadına şiddeti KINADI. Proğram yapımcısı ve moderatörü Ümit Öner' de bu zamana kadar oynadığı filmlerle beğeni kazanan Ahmet KURAL' ın bu davranışını esefle kınayarakusta bestekarın bu düşüncesini onayladı.

Coşku ile geçen program balkan ezgileri ile sona erdi.

Fantezi Müziğe Damgasını Vuran Şarkıların Ünlü Bestekarı Bakın Kimmiş?

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Fantezi Müziğe Damgasını Vuran Şarkıların Ünlü Bestekarı Bakın Kimmiş? - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sinan Engin'den çarpıcı iddia: Bu açıklamalara göre yönetimin Terim'i göndermesi lazım Erzurum-G.Saray maçı sonrası, Erman Toroğlu hakem Arda Kardeşler'e patladı: Midem bulanıyor TEM Otoyolu Bolu Dağı Tüneli yeniden trafiğe kapatıldı Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan Hollandalı parlamenter Wilders'ın skandal paylaşımına tepki: Avrupa'nın ezik ırkçıları yine kendini gösterdi Manisa'da halkı tedirgin eden görüntü! Fay hattında dev yarıklar oluştu Nihat Hatipoğlu'ndan "Otelinde içki satılıyor" iddiasına yanıt: Asla satılmadı, aklınızca benden intikam aldınız İngiliz polisi bir yıl önce çalınan 26 milyon TL değerindeki Çin vazosunu ele geçirdi Başkent'teki uyuşturucu ticaretinin yüzde 70'ini elinde tutuyordu: Firari baron kıskıvrak yakalandı