Fantezi Müziğe Damgasını Vuran Şarkıların Ünlü Bestekarı Bakın Kim? - Son Dakika

Fantezi Müziğe Damgasını Vuran Şarkıların Ünlü Bestekarı Bakın Kim?

16.11.2018 14:19
Fantezi Müziğe Damgasını Vuran Şarkıların Ünlü Bestekarı Bakın Kim?, System.String[]

Cengiz Kurtoğlu ; " Duyanlara Duymayanlara " , Ebru Gündeş " Annem İçin " ve " Dön Ne Olur " şarkılarının bestekarı Sezgin BÜYÜK , Perşembe akşamların Kanal 34' te yayınlanan ''Ümit Öner ile Hayata Dair'' programına konuk oldu.

Cengiz Kurtoğlu ; " Duyanlara Duymayanlara " , Ebru Gündeş " Annem İçin " ve " Dön Ne Olur " şarkılarının bestekarı Sezgin BÜYÜK , Perşembe akşamların Kanal 34' te yayınlanan''Ümit Öner ile Hayata Dair'' programına konuk oldu. Fantezi müziğine damgasını vuran bestelerinin yanı sıra, yunan ezgilerini de seslendiren ünlü bestekar programda izlenme rekorları kırdı.

Programın yapımcısı ve moderatörü Ümit Öner, usta bestekara neden bu zamana kadar geri planda kaldığını sordu. Dillerden dillere dolanan ve yıllardır her kesimden insanın severek beğendiği, Ebru Gündeş ve Cengiz Kurtoğlu için patlama noktası olan bu muhteşem bestelerinin bestekarının mütevaziliği tüm izleyici ve konukların takdirini aldı.

En son kimi dinlemeye gittiniz sorusuna SILA yanıtını veren bestekar, ünlü şarkıcıya övgüler yağdırarak kendisine geçmiş olsun dileklerini de ileterek kadına şiddeti KINADI. Proğram yapımcısı ve moderatörü Ümit Öner' de bu zamana kadar oynadığı filmlerle beğeni kazanan Ahmet KURAL' ın bu davranışını esefle kınayarakusta bestekarın bu düşüncesini onayladı.

Coşku ile geçen program balkan ezgileri ile sona erdi.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Fantezi Müziğe Damgasını Vuran Şarkıların Ünlü Bestekarı Bakın Kim? - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, İBB'nin söktüğü dikey bahçelere talip oldu Fransa'da iki kadın, "Pis Araplar" deyip Müslüman kadınlara bıçakla saldırdı Masumlar Apartmanı'nın "Han"ı Birkan Sokullu'nun eski eşinin ünlü oyuncu olduğu ortaya çıktı Oxford'un koronavirüse karşı geliştirdiği aşıyı gönüllü olarak deneyen hasta hayatını kaybetti Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Son Dakika: Türkiye'de 21 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 68 can kaybı, 2013 yeni hasta tespit edildi Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı