Fareler ve İnsanlar - Son Dakika

Fareler ve İnsanlar

02.04.2017 19:04
Fareler ve İnsanlar, System.String[]

Onur Atacan'ın yönettiği Fareler ve İnsanlar tiyatro oyunu, 3 Nisan'da Eskişehir Zübeyde Hanım Kültür Merkezi Sahnesi'nde.

Onur Atacan'ın yönettiği Fareler ve İnsanlar tiyatro oyunu, 3 Nisan'da Eskişehir Zübeyde Hanım Kültür Merkezi Sahnesi'nde...

Issız bir kasaba…

Umudunu yitirmiş insanlar… Yarını olmayan mevsimlik işçiler…Yalnızlıklarında kaybolmuş bu insanların arasında var olmaya çalışan iki dost: George ve Lennie…George sert, sabırlı ve zeki bir adamdır; Lennie ise zihinsel engellidir, son derece kuvvetli olmasına rağmen çocuksu bir karaktere sahiptir ve fare saplantısı vardır.

Uzun zamandır beraber olan bu ikilinin, tüm umutlarını yitirmiş insanların arasında en büyük şansları dostlukları ve hayalleridir. Bu hayaller, çiftlikteki diğer insanları da bir girdap gibi yavaş yavaş içine çeker; kasabadan kurtulmak için hayaller kurulur, planlar yapılır ve sonunda gitmezamanı gelir. Ne var ki, fareler ve insanların en iyi düşünülmüş planları genellikle boşa çıkar.

Yazan: John Steinbeck

Uyarlayan ve Yöneten: Onur Atacan

Dekor: Nazmi Karabacak

Kostüm: Güner Eskun

Müzik: Yücel Arzen

Ses Işık: Mustafa Algül

Oyuncular: Merve Sevi Murat Makar Murat Ilgar Cüneyt Vural Soner Enmutlu Ubeyd Ünal Cengiz Gül Umut Yasar ve Poyraz

İki Perde Trajedi

Detaylar :

İl : Eskişehir

İlce : Tepebaşi

Mekan : Eskişehir Zübeyde Hanım Kültür Mrk.

Mekan Adresi : Cumhuriye Mah. Dinçer Sok. No: 5

Başlangıç Saati : 03.04.2017 20: 00: 00

Bitiş Saati : 03.04.2017 22: 00: 00

Kategori : Fareler ve İnsanlar

Tür : Sahne Sanatları

Ücretlimi? : Hayır

Kaynak: Etkinlik.io

Son Dakika Kültür Sanat Fareler ve İnsanlar - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Enkaz altında kalan gencin ekiplere "Abi sen gitme" deyişi yürekleri dağladı Enkaz altındaki küçük kızın kurtarılma anı kameralara yansıdı! Babasının sözleri herkesi duygulandırdı Yakınları, Kulalı anne-kızın enkaz altında olduğunu sosyal medya hesaplarından paylaştı İzmir Tabip Odası Genel Sekreteri'nin eşi ve 2 çocuğu, depremde enkaz altında kalarak yaşamını yitirdi Son Dakika: Trabzonspor, evinde Kasımpaşa'ya 4-3 mağlup oldu Galatasaray-Bakken Bears maçı koronavirüs nedeniyle ertelendi Deprem sonrası aşağılayıcı paylaşımlarda bulunan 6 kullanıcı tespit edildi 6,6'lık depremin ardından milyonluk rezidanslar oturulamayacak hale geldi