Farklı kaynaklara göre 120 saat ara verilen Barış Pınarı Harekatı'nın bilançosu - Son Dakika

Farklı kaynaklara göre 120 saat ara verilen Barış Pınarı Harekatı'nın bilançosu

18.10.2019 17:28
Farklı kaynaklara göre 120 saat ara verilen Barış Pınarı Harekatı'nın bilançosu, System.String[]

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 9 gün süren harekat boyunca bugüne kadar 360 kilometre alan ile aralarında Tel Abyad ve Rasulayn şehir merkezinin de bulunduğu 65 yerleşim biriminin kontrol altına alındığını açıkladı.

Türkiye'nin Suriye'nin kuzeyine 9 Ekim'de başlattığı Barış Pınarı Harekatı'na perşembe günü 120 saat süre ile ara verildi.

Yabancı basın mensupları ile Dolmabahçe'de bir araya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 9 gün süren harekat boyunca bugüne kadar 360 kilometre alan ile aralarında Tel Abyad ve Rasulayn şehir merkezinin de bulunduğu 65 yerleşim biriminin kontrol altına alındığını açıkladı.

Farklı kaynaklara göre 120 saat ara verilen Barış Pınarı Harekatı'nın bilançosu

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Farklı kaynaklara göre 120 saat ara verilen Barış Pınarı Harekatı'nın bilançosu - Son Dakika Dünya


Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Çinli şirket, dayanıklılıklarını artırmak için çalışanlarına kendi kendilerini tokatlattı İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı