Fas ekibi Wydad Casablanca, F.Bahçeli Dirar'ı transfer etmek istiyor - Son Dakika

Fas ekibi Wydad Casablanca, F.Bahçeli Dirar'ı transfer etmek istiyor

15.10.2020 23:50

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut'un kadro planlamasında bulunmayan Nabil Dirar'a Fas ekibi Wydad Casablanca, talip oldu.

Fenerbahçe'de geleceği belirsiz olan Nabil Dirar'a ülkesinden sürpriz teklif geldi.

Teknik direktör Erol Bulut'un gözden çıkardığı isimlerden biri olan Nabil Dirar'ın geleceği belirsizliğini koruyor. Faslı yıldız için son olarak ülkesinin en önemli takım Wydad Casablanca'nın kiralama teklifi yaptığı ortaya çıktı.

MAAŞI SIKINTI YARATIYOR

Ancak 34 yaşındaki Dirar'ın 2 milyon euroluk maaşı büyük sıkıntı yaratıyor. Eğer Fenerbahçe, tecrübeli futbolcunun ücretinin bir kısmını karşılamayı kabul ederse transferin gerçekleşebileceği belirtildi.

Fas ekibi Wydad Casablanca, F.Bahçeli Dirar'ı transfer etmek istiyor

Son Dakika Spor Fas ekibi Wydad Casablanca, F.Bahçeli Dirar'ı transfer etmek istiyor - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Galatasaray Başkanı Cengiz: 1 Aralık'a kadar seçime gitme şansımız yok Dağlık Karabağ'daki çatışmada şehit düşen Albay Şükür Hemidov: Milli Kahraman ismini almaktan öte, o ada layık olmam gerekiyor Koronavirüsü ısıtarak öldüren yüz maskesi geliştirildi! Bulaş riskini sıfıra indiriyor Cephede dağılan sözde Karabağ Lideri Harutyunyan, Putin'den devreye girmesini istedi Son Dakika! NATO: Türkiye ve Yunanistan gelecek hafta Akdeniz'de yapılacak tatbikatları iptal etti Bakan Albayrak'tan istihdam müjdesi: Hazine ve Maliye Bakanlığı'na 5 bin personel alınacak Kahramanmaraş'ta vakalar artıyor! HES haritası kırmızı renge büründü Bursa'da "damsız" girme kavgası cinayetle bitti