Son Dakika Haberleri: Fatih Erbakan İstanbul Adayı Olabilir

Fatih Erbakan İstanbul Adayı Olabilir

5 yıl önce

Saadet Partisi'nin, eski Genel Başkan ve Başbakan Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan'ı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday gösterebileceği öğrenildi.

Fatih Erbakan İstanbul Adayı Olabilir, System.String[]
Yerel seçimlere kısa bir süre kala siyasi partilerin adayları da netleşmeye başlıyor. Saadet Partisinin de Ankara, İstanbul,  Kayseri,  Konya gibi illerde parti içinde güçlü ve kamuoyunca tanınmış isimleri aday yapmayı hedeflediği öğrenildi.

BABASININ ADAYINA KARŞI OLACAK

Bu amaçla Fatih  Erbakan'ın da İstanbul Büyükşehir için adaylığı gündeme geldi. Adaylık netleştiği taktirde Fatih  Erbakan,  Recep Tayyip Erdoğan'ın 1994-1999 arasında oturduğu İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna talip olacak. Böylelikle babası Necmetin  Erbakan'ın 1994'de Belediye Başkanı olarak İstanbul'a aday gösterdiği Erdoğan'dan yıllar sonra, bu kez oğul  Erbakan olarak Erdoğan'ın partisine karşı mücadele edecek.

ERBAKAN YALANLAMADI

Önceki gece  Necmettin Erbakan Vakfının iftar programına katılan Fatih  Erbakan adaylık iddiası için, ''Bazılarının kendi aralarında konuşmalarından ibaret bir konu'' demekle yetindi.

Bekir Bozdağ'dan Korkutan Açıklama: 2019'a Kadar Pek Çok Kirli Operasyona Şahit Olacağız Trump'tan Skandal Açıklama! PKK İçin "Güçlerimiz" İfadesini Kullandı
Gökçek'in Kanalında, Canlı Yayında Açıkladılar: Gökçek İstifa Edecek