Fatih Kıral Mobilya Güneye Yatırım Yapıyor - Son Dakika

Fatih Kıral Mobilya Güneye Yatırım Yapıyor

19.01.2012 15:23
Fatih Kıral Mobilya Güneye Yatırım Yapıyor, System.String[]

Turizmin cenneti olarak bilinen Antalya bugünlerde önemli atılımlarla çok konuşuluyor.

Mobilya sektörüne yön veren ve 32 yıl boyunca çizgisinden ödün vermeden kalite, zerafet ve aseleti birlikte sunmayı başaran Fatih Kıral Mobilya, Aspendos ve Lara'daki iki önemli mağazasını açtı.

Markanın sahibi ve yaratıcılarından olan Fatih Kıral'ın çok önem verdiği Antalya Bölgesi'ne ziyaretleri sık sık devam ederken, Antalya, cevre il ve ilçelere profesyonel ekiple ve geniş ürün yelpazesi ile farklı bir hizmet anlayışı benimsenecek.

''Fatih Kıral Mobilya ve Dekorasyon'' Özel projeler ve her türlü mekan tasarımı için yurt içi ve yurt dışındaki müşterilere mimarlık ekibiyle de konut ve ofis başta olmak üzere; oteller için tasarım ve uygulama hizmeti veriyor.

Kids By Fatih Kıral ise Lara'daki mağazasında gençlerin, çocukların, bebek bekleyen anne ve babaların hayallerini gerçekleştirmeyi hedefliyor. Marka çocuklar için yaratacağı mekanlarda şıklık ve ışıltı kadar fonksiyonelliği de ön planda tutuyor. Kids by Fatih Kıral mağazaları genç, çocuk ve bebek odalarına ilişkin koleksiyon ve aksesuarlarıyla bu anlamda tüm ihtiyaçlara şık çözümler sunuyor; rüya gibi odalar yaratırken, tüm ihtiyaçlara cevap veriyor.

Fatih Kıral Mobilya Güneye Yatırım Yapıyor

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Ekonomi Fatih Kıral Mobilya Güneye Yatırım Yapıyor - Son Dakika Ekonomi

YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Çinli şirket, dayanıklılıklarını artırmak için çalışanlarına kendi kendilerini tokatlattı İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedefleri SİHA'larla böyle vurdu CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti Merkez Bankası Başkanı, "Dolardaki yükselişi öngörebiliyor muydunuz?" sorusuna böyle yanıt verdi