Son Dakika Haberleri: Fatih Portakal'ın Fatura İsyanına İGDAŞ'tan Cevap Geldi!

Fatih Portakal'ın Fatura İsyanına İGDAŞ'tan Cevap Geldi!

5 gün önce

FOX TV Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal'ın "Mayıs ayı içinde 2. İGDAŞ faturası. Ya beni enayi gördünüz ya da bir şeyler çeviriyorsunuz." paylaşımına İGDAŞ'ın resmi sosyal medya hesabından cevap geldi.

FOX TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen İGDAŞ'la ilgili, "Mayıs ayı içinde 2. İGDAŞ faturası. Ya beni enayi gördünüz ya da bir şeyler çeviriyorsunuz" paylaşımında bulunmuştu. İGDAŞ'tan Portakal'ın bu paylaşımına yanıt geldi.

"HAKKIZ YERE ZAN ALTINDA BIRAKILDIK"

FOX Ana Haber'in sunucusu Fatih Portakal, İGDAŞ'a kendisine gönderilen iki ayrı fatura nedeniyle tepki göstermiş ve, "Bu şimdi ne demek? Mayıs ayı içinde 2. @igdaskurumsal faturası. Ya beni enayi gördünüz ya da bir şeyler çeviriyorsunuz? Benim gibi acaba ne kadarız? Tatmin edici cevabınız nedir?" ifadelerini kullanmıştı. İGDAŞ'tan Portakal'ın bu paylaşımına yanıt geldi. İGDAŞ'tan yapılan açıklamada, "Haksız yere zan altında bırakıldıklarını" belirtilerek, iki ayrı faturanın sayaç değişiminden kaynaklandığı dile getirildi.

"HAKKIMI ARIYORUM"

Portakal bu kez sayaçların vatandaşa sorulmadan değiştirilmesi ve sayaçlardan iki kez okuma yapılmasıyla ilgili bir dizi soru yöneltti. İGDAŞ'ın verdiği yanıtı da yayımlayan Portakal şu ifadeleri kullandı; "Açıklama var @igdaskurumsal.Diyorum ki: 1-Bana sormadan sayacımi nasil değistiriyorsunuz? 2-Hadi haber vermediniz değistirdiniz, peki neden iki kere sayaç okuyorsunuz? 3-Kurumunuzu zan altinda birakmiyorum, soru soruyorum 4-Kurumlara guvenim kalmadigi icin hakkimi ariyorum."

YASAL DAYANAĞI DA VAR

İGDAŞ'tan Portakal'ın bu tepkisine de belgeli yanıt verildi. Sayaçların İGDAŞ'a ait olduğu belirtilirken, ilgili yasaya uygun olarak periyodik şekilde ücretsiz değiştirildiğine vurgu yapıldı.

Fatih Portakal'ın Fatura İsyanına İGDAŞ'tan Cevap Geldi!
Haber Yayın Tarihi : 16.05.2019 07:59 

YORUMLAR (3)
  • HÜSEYİN SERT: sahte imamoğlu(Müftüoğlu-imamakis) kazandı dediklerinde en çok kim sevindi, yunanlılar. zulüm 1453 te başladı yazısını yazan zihniyetin ürünüdür bu adam. Aman dikkat Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Muhammed: Senin gibi darbe gecesi vatandaşa iftira atan ve darbeye medya yoluyla dolaylı destek veren ve bunun üzerine gelen tepkilerle birlikte ifadeye götürülen birine emin ol benim vicdanım sana değil 2 fatura kesmeyi sana su bile vermek istemez ya senin gibi alenen memleket düşmanlığı yapan biri nasıl oluyorda türkiyede hala ekranda olabiliyor sen aynısını avrupada yap 1 dk tutmazlar direk kodese aynı şekilde sözcunun sahibi fetöden kaçmış ama gazete hergun iftiralarla habere devam ediyor degil avrupa yani sizi ekranda gördüğümde dunyanın en demokratik ülkesi türkiye diyorum Cevap Yaz 2 4 Yayından Kaldır


Survivor'da Adaya Veda Eden İsim Belli Oldu Şarkıcı Aleyna Tilki'nin Kural İhlali Yaptığı Gerekçesiyle Twitter Hesabı Kapatıldı Mehmet Akif Alakurt'tan Tartışma Yaratan Cennet-Cehennem Paylaşımı Yılmaz Morgül, Ebru Gündeş'le Kavgasını Anlattı: Bana Etmediği Küfürler Kalmadı