Fatih Portakal, ulaşım zammından dolayı Ekrem İmamoğlu'nu eleştirdi - Son Dakika

Fatih Portakal, ulaşım zammından dolayı Ekrem İmamoğlu'nu eleştirdi

17 gün önce

İstanbul'da ulaşıma yapılan yüzde 35'lik zam oranına sosyal medya hesabından tepki gösteren Fatih Portakal, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu "Başkan, seçim öncesi tasarrufla zam yükü bindirmeyeceğini söylüyordu" ifadeleriyle eleştirdi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, ulaşıma yapılan yüzde 35'lik zammın 10 Şubat'tan itibaren geçerli olacağını açıkladı. Yapılan zammın ardından özel halk otobüsü, İETT, metro ve metrobüs tarifelerinde en kısa mesafe ücreti 2,60 TL'den 3,50 TL'ye yükseldi.

PORTAKAL, İMAMOĞLU'NU ELEŞTİRDİ

Sosyal medyada büyük yankı uyandıran konuyla ilgili bir çıkış da Fatih Portakal'dan geldi. Paylaşımında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu eleştiren Portakal, "İstanbul ulaşımı %35 zamlandı. Biri sağdan vuruyor, diğeri soldan. Başkan, seçim öncesi tasarrufla zam yükü bindirmeyeceğini söylüyordu. Çok şeye kamera önünde açıklama yapan İmamoğlu bu kez yazılı açıklama yaptı. Aslında bu kez de çıkıp gerekçelerini anlatması gerekir" ifadelerini kullandı.

İşte Portakal'ın o paylaşımı;

Fatih Portakal'ın İmamoğlu'nu hedef alan bu çıkışı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.


Fatih Portakal, ulaşım zammından dolayı Ekrem İmamoğlu'nu eleştirdi
Haber Yayın Tarihi: 07.02.2020 04:08 Son Dakika

Güzel oyuncu Hayal Köseoğlu, iç çamaşırsız pozlarıyla Instagram'ı salladı
Elazığ depremini 2 ay öncesinden bilen Prof. Feyzi Bingöl: Kahramanmaraş'ta her an 7 büyüklüğünde deprem olabilir Rusya, müttefiki Esed rejimine büyük kalibreli toplar gönderdi