Fatih'te mağaza önünde iç çamaşırı giyen cansız mankenlere saldırı: Bunlar kadın bedenini teşhir ediyor - Son Dakika

Fatih'te mağaza önünde iç çamaşırı giyen cansız mankenlere saldırı: Bunlar kadın bedenini teşhir ediyor

18.03.2023 19:35

Fatih'te iç giyim mağazanın önündeki cansız mankenler saldırıya uğradı. Tekmeleyerek mankenleri yere düşüren saldırgan, "Bunlar kadın bedenini teşhir ediyor" diye bağırarak uzaklaştı. Olay anını anlatan işyeri sahibi Melis Alptekin, "Bir adam mankenleri tekmeliyordu. 'Siz Müslümansınız, bunlar kadın bedenini teşhir ediyor. Siz nasıl bunları buraya koyarsınız' diye bağırmaya başladı. Çok korktum titremeye başladım. Neye uğradığımı şaşırdım." ifadelerini kullandı.

Fatih'te dün saat 17.00 sıralarında meydana gelen olayda, iç giyim mağazasının önündeki cansız mankenleri saldırıya uğradı. Saldırgan, kadın iç çamaşırı giydirilen cansız mankenleri tekmeleyerek yere düşürdü.

"BUNLAR KADIN BEDENİNİ TEŞHİR EDİYOR"

Mağaza sahibi kadın, kapı önüne çıktığında, saldırganın "Bunlar kadın bedenini teşhir ediyor" diye bağırarak uzaklaştığını gördü. Saldırı görüntüleri sosyal medyada yayınlanınca tepki gördü.

FATİH'TE KADIN İÇ ÇAMAŞIRI GİYDİRİLEN CANSIZ MANKENLERE TEKMELİ SALDIRI

"NEYE UĞRADIĞIMI ŞAŞIRDIM"

İşyeri sahibi Melis Alptekin, 'Bir anda mankenler yere düşmeye başladı. Rüzgar olduğu için önce rüzgardan zannettim ama sonra yukarı çıktım. Bir adam mankenleri tekmeliyordu. Sonra sinirli bir şekilde 'Buranın sahibi kim' diye bağırmaya başladı. Sonrasında 'Siz Müslümansınız, bunlar kadın bedenini teşhir ediyor. Siz nasıl bunları buraya koyarsınız' diye bağırmaya başladı. Çevredekilerin müdahalesi ile uzaklaştırıldı. Çok korktum titremeye başladım. Neye uğradığımı şaşırdım" dedi.

FATİH'TE KADIN İÇ ÇAMAŞIRI GİYDİRİLEN CANSIZ MANKENLERE TEKMELİ SALDIRI

"BİZ ONLARIN ZİHNİYETİNDEN KORKMUYORUZ"

"Bu sabah yine gelmiş" diyen Alptekin, "Diğer çalışanlarımız görmüş, gelip kapının önünü kontrol etmiş. Ben o sırada olmadığım için mankenler kapının önünde yoktu, mankenleri göremeyince gitmiş. Ben geldim, mankenlerimi yine çıkardım. Hatta daha güzel giydirdim. Çünkü biz onların zihniyetinden korkmuyoruz artık. Şikayetçi olmadım. Çünkü şikayetçi olsam bile ne yapılabilir diye düşündüm" dedi.

Kaynak: DHA
YORUMLAR (6)
  • Serkan Semiz: Ülkenin son durumu nokta....... Cevap Yaz 13 5 Yayından Kaldır
  • Hasan Değirmenci: Yakinda recm de görürüz Sokak ortasında Cevap Yaz 16 7 Yayından Kaldır
  • Tayfun Gümüş: Bu kişinin kendisine dindar müslüman süsü veren bir provakatör olduğunu düşünüyorum. Malum seçim dönemi. Olumsuz algı gerek. Mağaza mankeni bu ülkede yeni değil o kişide çocuk değil. Bu zamana kadar neden böyle bir tepki koymamış. Cevap Yaz 0 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Depremde kaybettiği annesinin ısrarı hayatını kurtardı Depremde kaybettiği annesinin ısrarı hayatını kurtardı Kaymakam Zaman'dan depremzede ailelere ziyaret Kaymakam Zaman'dan depremzede ailelere ziyaret HAREM AĞASININ 7,5 MİLYON DOLARLIK HAMAMI İLE KONAĞINA, 63 YIL SONRA TAPU TESCİLİ HAREM AĞASININ 7,5 MİLYON DOLARLIK HAMAMI İLE KONAĞINA, 63 YIL SONRA TAPU TESCİLİ

Son Dakika Güncel Fatih'te mağaza önünde iç çamaşırı giyen cansız mankenlere saldırı: Bunlar kadın bedenini teşhir ediyor - Son Dakika


Advertisement