Fatih Terim: Mesut Yılmaz, İyi bir dost ve Galatasaraylıydı - Son Dakika

Fatih Terim: Mesut Yılmaz, İyi bir dost ve Galatasaraylıydı

30.10.2020 17:15

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim bugün vefat eden eski Başbakan Mesut Yılmaz ile ilgili açıklamalarda bulundu. Hastanede Yılmaz ailesini ziyaret eden Terim, "Aile dostumuz, iyi bir Galatasaraylı ve siyasetçiydi. Türk milletinin başı sağ olsun" dedi.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim bugün vefat eden eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın hayatını kaybettiği haberinin ardından ailesinin bulunduğu hastaneye ailesiyle birlikte giderek taziyelerini iletti.

Hastane çıkışında kısa bir açıklama yapan Terim Yılmaz ile ailecek görüştüğünü, çok üzgün olduğunu aktardı.

"AİLECE GÖRÜŞTÜĞÜMÜZ İYİ BİR ARKADAŞIMIZDI"

Terim, Mesut Yılmaz ile ilgili, "Allah rahmet eylesin. Berna hanıma Hasan'a ve tüm ailesine sevenlerine baş sağlığı diliyorum. Çok da iyi bir Galatasaraylı, çok iyi bir dostumuz, Ailece görüştüğümüz bir arkadaşımızdı. Son derece üzgünüm. Mekanı cennet olsun. Cenaze ile ilgili konuda biz de birazdan bilgi verdiklerinde alacağız" ifadelerini kullandı.

Fatih Terim: Mesut Yılmaz, İyi bir dost ve Galatasaraylıydı

Son Dakika Spor Fatih Terim: Mesut Yılmaz, İyi bir dost ve Galatasaraylıydı - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Netflix, David Beckham ile belgeseli için 172 milyon TL'ye anlaşma sağladı İzmir Valisi Köşger, vatandaşları belirlenen toplanma alanlarına davet etti Son Dakika: İzmir'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde ölü sayısı 12'ye, yaralı sayısı 438'e yükseldi Bakan Soylu fotoğrafla uyardı: Lütfen araçlarınızı kullanmayın, yolları müdahale ekiplerimize bırakın Prof. Dr. Naci Görür, 6.6'lık depremle sarsılan İzmir'i uyardı: Şehir merkezinde de deprem olabilir Prof. Dr. Ziyadin Çakır, İzmir'deki tsunaminin nedenini anlatıp uyardı: Bütün Körfez tehlike altında İzmir'deki şiddetli depremin ardından enkaz altında kalan bir kişi, mesajla yardım istedi Prof. Dr. Ahmet Ercan: Depremde 35 atom bombası gücünde enerji boşalması yaşandı