Son Dakika Haberleri: Fatih Terim ve Ndiaye'nin Aralarını Bafetimbi Gomis Yaptı

Fatih Terim ve Ndiaye'nin Aralarını Bafetimbi Gomis Yaptı

6 ay önce

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, takımdan ayrılarak kendisini kızdıran Badou Ndiaye'yi, Bafetimbi Gomis'le görüştükten sonra affetti.

İngiltere Premier Leauge'te küme düşen Stoke City ile görüşmeler yoğun bir şekilde sürerken herkes birbirine, " Fatih Terim, apar topar takımdan ayrılan Ndiaye'yi nasıl affetti" sorusunu soruyor.

SAATLERCE GÖRÜŞTÜLER

Zira ocak ayında 'Galatasaray'dan ayrılmasın' diyen teknik direktör Fatih Terim, Badou Ndiaye'yi karşısına alıp saatlerce görüşmüştü... Buna rağmen İngiltere'nin büyüsüne kapılan Senegalli futbolcu, ikinci başkan Abdurrahim Albayrak'ın deyimiyle menajeri tarafından zehirlenmiş, Fatih Terim de yaşanan süreci "Sıtkım sıyrıldı. Yapacak bir şey yok" diye anlatmıştı.

"BİZE AFFETMEK DÜŞER"

Sabah'ın haberine göre; bu noktada köprüleri yeniden kuran isimse herkesin sevgilisi olmayı başaran Bafetimbi Gomis oldu. Fransız yıldız, Ndiaye'nin "Galatasaray'dan ayrılmam büyük hataydı. Dönmeyi çok istiyorum" mesajını iletti. Badou Ndiaye'nin çok pişman olduğunu öğrenen Fatih Terim, "Biz büyüklere de onları affetmek düşer" diyerek gerekli çalışmaların başlamasını istedi.

Kaynak: Skorer


YORUMLAR


O Ses Türkiye'de Bomba İddia: Beyaz ile Hadise Aşk Yaşıyor 15 Bin ÖSO Savaşçısı, Fırat'ın Doğusu Harekatına Katılmak İçin Hazır Bekliyor

Son Dakika! Vali Vasip Şahin Duyurdu! Ankara'da Yarın Okullar Tatil Edildi