Fatma Turgut - Son Dakika

Fatma Turgut

24.09.2016 19:01
Fatma Turgut, System.String[]

Fatma Turgut solo kariyerine merhaba dedi.

Fatma Turgut solo kariyerine merhaba dedi. Güzel yorumcu 24 Eylül'de Jolly Joker Bursa'da sizlerle...

2007 yılında Model isimli rock müzik grubuna katıldı. Model grubu ile birlikte Perili Sirk (2009), Diğer Masallar (2011) ve Levla'nın Hikayesi (2013) isimleri taşıyan 3 albüm yayınladı. Sertab Erener ve Demir Demirkan ile birlikte çalışma fırsatı bulduğu "Diğer Masallar" albümünden yayınlanan "Değmesin Ellerimiz" ve "Pembe Mezarlık" şarkıları ülke çapında büyük ilgi gördü. Birçok şehirde çok fazla sayıda sahne alma fırsatı yakaladı. Aynı zamanda Sabri Tuluğ Tırpan'ın Kahraman Türk Kadınları Oratoryosunda solist olarak yer alıp yine Sabri Tuluğ Tırpan'ın Rock Antolojisi projesinde sollistlik yaptı. Bu yıllar içerisinde yine Model grubu ile birlikte birçok reklam müziği seslendirdi.

Mart 2016'da çıkardıkları single çalışması olan "Mey" uzun sure listelerde birinciliğini korudu.Sesini bir çok reklam müziğinden de tanıdığımız Fatma Turgut; Model',in yanı sıra You May Kiss The Bride grubunda da vokal yapmaktadır.Şimdi solo kariyere adım atan Fatma Turgut; konserlerinde Model şarkılarının yanı sıra cover şarkılar da seslendirecek.

Sahne Önü

Sahne önünde yer alan oturma düzenli bistroların bulunduğu alanı kapsar.

Sahne Önü bilet sahiplerinin, 0532 306 80 22 numaralı telefonu arayarak, rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.

Sahne önü bilet sahiplerine minimum 2 kişi olması şartı ile bistro imkanı sunulmaktadır.

VIP

VIP Kategori, asma kat bölümünde yer alan oturmalı masa ve bistroların bulunduğu alanı kapsar.

VIP bilet sahiplerinin, 0532 336 23 87 numaralı telefonu arayarak, rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.

VIP bilet sahiplerine minimum 2 kişi olması şartı ile masa ve bistro imkanı sunulmaktadır.

Normal

Sahne Önü ve VIP kategori dışında ayakta konserin izlenebileceği alanları kapsar.

Fatma Turgut


YORUMLAR

Son Dakika

Kısıtlamaya uymayan kardeşler terör estirdi: 3 polis yaralı Ellen Page transeksüel olduğunu açıkladı, Elliot ismini aldı Emre Bol'dan Diagne'yle ilgili çirkin yorum: Ülkesinde timsah yiyordu, Türkiye'de topçu oldu Yeni pozlarını paylaşan Hadise'ye beğeni üstüne beğeni yağdı Koronadan daha tehlikeli! Biyoteröristler, virüsler üzerinde çalışan biyologların bilgisayarlarına saldırı gerçekleştirebilir "Millet İttifakı'nın çatı adayı kim olsun?" anketinde ilk iki sırada İmamoğlu ve Yavaş var Yasak aşkın ortaya çıkmaması için ölen sevgilisini giydirip kapı önüne bıraktı Müge Anlı dehşete düştü! Anne, 6 aylık bebeğini tandırda diğerini de boğarak öldürdü