Fatmagül'ün Suçu Ne Filmi - Son Dakika

Fatmagül'ün Suçu Ne Filmi

08.06.2021 15:55
Fatmagül'ün Suçu Ne Filmi

Fatmagül'ün Suçu Ne filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Fatmagül'ün Suçu Ne filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Fatmagül genç bir köylü kızıdır. Bir gün ona üçü zengin çocuğu olmak üzere dört adam Fatmagül’e tecavüz eder. Kızın deli bir abisi dışında kimsesi yoktur. Devlet failleri yakalayıp hapse atar. Zengin çocukların aileleri tek çözümü fakir çocuğu kandırmakta bulur. Bir sene evli kalıp boşatacaklarına dair söz verirler. Fatmagül hamile kaldığı için değil, tecavüze uğradığı için Türk kanunlarına göre tecavüzcülerden birisi onunla evlenirse dava düşecektir.

Yönetmen: Süreyya Duru

Senaryo: Vedat Türkali

Oyuncular: Hülya Avşar, Aytaç Arman, Ayberk Çölok, İhsan Yüce, Menderes Samancılar, Cengiz Sezici, Burhan Gökhan, Hakan Öktem, Güzin Özipek, Sevim Çalışgir, Nurtekin Odabaşı, Murat Ersan, Rauf Ozangil, Reşit Çıldam, Gülsen Tuncer

Filmin Türü: Drama

Orijinal Adı: Fatmagül'ün Suçu Ne

Yapımcı Firma: Murat Film

Yapım Yılı: 1986

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Filmin Süresi: 85 dk.

Dağıtıcı Firma: Netflix

Vizyon Tarihi: 01.01.2070

Fatmagül'ün Suçu Ne Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

YORUMLAR
500
51 ilde yapılan anket sonuçları paylaşıldı! Kılıçdaroğlu, Erdoğan karşısında yüzde 50'yi geçti 51 ilde yapılan anket sonuçları paylaşıldı! Kılıçdaroğlu, Erdoğan karşısında yüzde 50'yi geçti 28 Haziran 2022 TRT spor Yayın Akışı 28 Haziran 2022 TRT spor Yayın Akışı İranlı Bakan Abdollahian ile Görüşen Çavuşoğlu: 'Liderlerimiz Ticaret Hacmimizi 30 Milyar Dolara Çıkarma Hedefi Koydu, Bunun Çok Gerisindeyiz' İranlı Bakan Abdollahian ile Görüşen Çavuşoğlu: 'Liderlerimiz Ticaret Hacmimizi 30 Milyar Dolara Çıkarma Hedefi Koydu, Bunun Çok Gerisindeyiz'
Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Fatmagül'ün Suçu Ne Filmi - Son Dakika

Bu haber InterSinema.com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. InterSinema.com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı InterSinema.com kurumudur.

Advertisement