Son Dakika Haberleri: Fatsa'da Sel

Fatsa'da Sel

5 yıl önce

Ordu'nun Fatsa İlçesi'nde etkili olan sağanak yağış nedeniyle Elekçi Irmağı kenarında bulunan ev ve işyerleri sular altında kaldı.

Fatsa'da Sel, System.String[]
Ordu'nun  Fatsa İlçesi'nde etkili olan sağanak yağış nedeniyle Elekçi Irmağı kenarında bulunan ev ve işyerleri sular altında kaldı. Bir otomobil sel sularına kapıldı.  Ordu'nun  Fatsa İlçesi'nde dün gece boyunca yağan sağanak yağış özellikle yüksek kesimlerde etkili oldu. Kumru-Korgan ilçe yolu HES inşaatı yanında  Ahmet Taş'a ait bir otomobil sel sularına kapılarak kayboldu. Sürücü Taş, araçtan son anda atlayarak kurtuldu.  Fatsa İlçesi Elekçi Irmağı'nda oluşan aşırı sel suları Salihli Köyü yakınlarındaki bir ağaç köprüyü yıkarak kullanılamaz hale getirdi. Irmak kenarındaki bazı ev ve işyerleri su altına kaldı. Diğer yandan  Fatsa ilçe merkezinde bodrum katta bulunan bazı evleri de su bastı. Belediye ekipleri gece boyunca su baskınından etkilenenlerin yardımına koştu.Emniyet ekipleri de her ihbar aldıkları yere giderek buralardakilerin mağdur olmamaları konusunda çaba harcadı.  Fatsa ilçe merkezinde yağış dururken, yüksek kesimlerde yağmurun devam ettiği belirtildiOrdu ' nun Aybastı ilçesi'nde etkili olan sağnak yağış sele neden oldu. Yollar sualtında kaldı.Birçok ev ve işyerini su bastı. Vatandaşlar ve belediye ekipleri sel sularını güçlükle tahliye etti.

Cadde Ortasında Tecavüze Uğrayan Kadına Yardım Etmek Yerine, Cep Telefonuyla Görüntü Çektiler İşte Herkesin Ankaralı Sandığı Gökçek'in Gerçek Memleketi
AK Parti Konya İl Başkanlığına, Eski Vekil Hasan Angı Atandı