Favori, Canım Okulum Kampanyası İle Öğrencilerin Yüzleri Gülüyor - Son Dakika

Favori, Canım Okulum Kampanyası İle Öğrencilerin Yüzleri Gülüyor

14.02.2012 16:53
Favori, Canım Okulum Kampanyası İle Öğrencilerin Yüzleri Gülüyor

14 ayar altın takı sektörünün lider markası Favori'nin eğitime desteği devam ediyor.

Sektöründe pek çok yeniliğin öncüsü olan Favori, eğitime verdiği önemi öğrencilerin ihtiyacını karşılayarak bir kez daha gösteriyor. Sosyal medyanın en önemli paylaşım sitelerinden Facebook üzerinden hayata geçirilen ve geçtiğimiz yıl yoğun ilgi görmesi sebebiyle tekrarlanan "Favori Canım Okulum" kampanyası ile okulların eğitim eksikleri tamamlanıyor.

İsteyen bütün okullar Favori'nin Facebook sayfasındaki https://www.facebook.com/Favori?sk=app_217341978330722 adresinde yer alan uygulamayı yükleyerek kampanyaya hiçbir ücret ödemeden katılabiliyor. Her okul eğitim ihtiyacını listeden seçerek ya da kendi özel ihtiyaçlarını belirterek kampanyaya katılabiliyor.

Seçtiği ihtiyaç için belirlenen destekçi sayısına ulaşabilen ilk 40 okulun ihtiyacı Favori tarafından karşılanıyor. Daha önce yapılan kampanyayla ihtiyaçları karşılanan okullar arasında Afyon Mehmet İlköğretim okulu (fotokopi makinesi), Ordu Öceli Hüsamettin Çabuk İköğretim Okulu (beden eğitimi seti), Rize Güneysu Şehit Kemal Yağcıoğlu Mutlu A.Ö.L (beden eğitimi seti), Zonguldak Kilimli Anaokulu (projeksiyon cihazı ve perdesi) verildi.

6 Ekim'de başlayan Favori Canım Okulum kampanyası, 28 Şubat 2012 saat 16.00'da sona eriyor. İhtiyaç listesinde belirtilen hedeflerden 750 destek sayısının altındaki hedefe ulaşan ilk 20 okul ve 750 destek sayısının üzerindeki hedefe ulaşan ilk 20 okul, toplamda 40 okul, seçtiği ihtiyacı ödül olarak kazanıyor. Bu ihtiyaçlar ise Favori tarafından karşılanıyor. Kazanan okulların ödülleri ise en kısa zamanda okula teslim edilecek.

Okullarının kampanyaya katılabilmesi için kampanya başvurusunun okul adına bir yetkili tarafından ve okulun resmi e-posta adresi kullanılarak yapılması gerekiyor. Kampanya kapsamında karşılanacak ihtiyaçlar arasında Masa tenisi araç ve gereçleriyle projeksiyon cihazı ve perdesi, beden eğitim seti, otomatik zil sistemi, mikrofonlu amfi, anaokulu oyuncakları, fotokopi makinesi, santranç seti, tepegöz gibi önemli eğitim ihtiyaçları yer alıyor.

Okulların bu listenin dışında yer alan yeni bir ihtiyaca ulaşabilmeleri için ise http://www.facebook.com/favori adresindeki "ihtiyaç ekle" sekmesinde yer alan talep formunu doldurarak başvuru yapması gerekiyor. Yeni ihtiyaç girildiğinde, belirlenen ihtiyaç, kampanya yönetimi tarafından değerlendirilip kaç destekçiye ulaşması gerektiği belirtiliyor ve kampanya sayfasından duyurum yapılıyor.

Okulların eğitim ihtiyaçlarına destek vermek isteyen bütün facebook kullanıcılarının tek yapması gereken ise sadece desteklemek istedikleri okulu seçip "Destek Ol" düğmesine basmak. Bir kullanıcının sadece bir okulu destekleyebileceği Favori Canım Okulum kampanyası hem okulların önemli bir ihtiyacını karşılıyor hem de isteyen herkese çocuklarımızın eğitimine tek tıkla destek olma şansını veriyor. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye http://www.facebook.com/favori adresinden ulaşılabiliyor.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel Favori, Canım Okulum Kampanyası İle Öğrencilerin Yüzleri Gülüyor - Son Dakika


Advertisement