Son Dakika Haberleri: Fazıl Say'ın Müstakbel Karısı Ece Dağıstan Kimdir?

Fazıl Say'ın Müstakbel Karısı Ece Dağıstan Kimdir?

4 ay önce

Yıllardır ilişkileri devam eden Fazıl Say-Ece Dağıstan çiftinden mutlu haber geldi. Say-Dağıstan çifti Milano'da evlenecekler. Peki, Fazıl Say'ın gönlünü kazanan ve nikah masasına oturtan sevgilisi Ece Dağıstan kimdir, kaç yaşındadır?

Fazıl Say'ın Müstakbel Karısı Ece Dağıstan Kimdir?, System.String[]

Yılların müzmin bekarı, dünyaca ünlü Fazıl Say nihayet nikah masasına oturuyor. 2012'den beri aşk yaşadığı Ece Dağıstan ile dünyaevine gireceği haberi hayranlarını sevindirdi. Konser sonrası İstanbul'a dönen Say, Ece Dağıstan ile 24 Ocak'ta Milano'da bir düğün ile evlenecek. Peki, Fazıl Say'ın aşkını nikah masasına taşıyan Ece Dağıstan kimdir, kaç yaşındadır?

ECE DAĞISTAN KİMDİR?

1976 yılında İzmir'de dünyaya gelen Ece Dağıstan, 1987 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İzmir Devlet Konservatuarı'na girerek Vedat Çorbacı ve Seçil Akdil'in öğrencisi oldu. 1993 yılında eğitimine Viyana Müzik Akademisi'nde "Konser Piyanistliği" ve de "Müzik Pedagojisi" bölümlerinde, Prof. Noel Flores ve Prof. İnci Hausler Altınok ile devam eden

Dağıstan, birçok karma ve tek resitallere katıldı. Yaklaşık 4 senedir, rock müzisyeni olan Teoman'ın akustik projesi olan "Yavaş Yavaş"ın da piyanistliğini yapan ünlü isim 2012'den beri dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say ile aşk yaşıyor.

Haber Yayın Tarihi : 21.01.2019 09:19 

YORUMLAR


Kılıçdaroğlu'na Yumruk Atan Saldırganın İlk Sözleri: Saldırmadım 97 İşçinin İşten Çıkarıldığı Belediyede, Engelli Kadrosundaki İşçi İntihara Kalkıştı Saynur Öztürk, Eşi Hasan Ali Kaldırım'ı Aldattı mı? Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı