Fazıl Say Son Albümü İçin Adnan Saygun'u Seçti - Son Dakika

Fazıl Say Son Albümü İçin Adnan Saygun'u Seçti

05.01.2012 17:23
Fazıl Say Son Albümü İçin Adnan Saygun'u Seçti, System.String[]

Dünya çapında tanınan ünlü piyanist-besteci Fazıl Say, son çalışmalarını içeren ses ve görüntü kayıtlarını İzmir'de Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde - İzmir.

Dünya çapında tanınan ünlü piyanist-besteci Fazıl Say, son çalışmalarını içeren ses ve görüntü kayıtlarını İzmir'de Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde - İZMİR.

Fazıl Say Son Albümü İçin Adnan Saygun'u Seçti
Fazıl Say Son Albümü İçin Adnan Saygun'u Seçti
Fazıl Say Son Albümü İçin Adnan Saygun'u Seçti

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Fazıl Say Son Albümü İçin Adnan Saygun'u Seçti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Bolu Kuzfındık köyünde bir evde çıkan yangın, rüzgarın da etkisiyle bütün köye sıçradı Liverpool Ozan Kabak için 20 milyon sterlini gözden çıkardı Sınırın İran tarafında kalan çocukların, Azerbaycan askerlerine yaptığı sevinç gösterisi böyle görüntülendi Daha büyük bir acı yok! Otomobilin arkasında duran oğlunu fark etmeyerek 25 metre sürükledi Erzurum-G.Saray maçı sonrası, Erman Toroğlu hakem Arda Kardeşler'e patladı: Midem bulanıyor TEM Otoyolu Bolu Dağı Tüneli yeniden trafiğe kapatıldı Gözü gibi büyüttüğü iki evladından biri mezara diğeri hapse girdi! Melek'in annesinin ağıtları köyü inletti İstanbul'da kafeteryada taciz iddiası! Çalışanlar fark etti, sopayla dövdü