Son Dakika Haberleri: Feci Kazalar Kameralara Yansıdı

Feci Kazalar Kameralara Yansıdı

13 gün önce

Kimi kuralları hiçe saydı, kimi de hata yapanların kurbanı oldu.

Kimi kuralları hiçe saydı, kimi de hata yapanların kurbanı oldu. Yurdun dört bir yanında yaşanan trafik kazaları MOBESE kameralarına yansıdı.

İlk görüntü Muş'tan... Aşırı hızla ilerleyen bir araç kontrolden çıktı. Önce refüje geçti, ardından direğe çarparak durabildi. Adana'da bir kişi virajı alamayan aracın altında kalmaktan son anda kurtuldu. Takla atan otomobil adamın ayaklarının ucunda durdu.Kuralları hiçe sayan sürücüler Kars'ta da kazaya neden oldu. Aynı anda aynı yoldan geçmek isteyen iki araç çarpıştı.

Diyarbakır'da kayda geçen görüntüler kazanın büyüklüğünü de gözler önüne serdi. Önünde seyreden araca çarpan otomobil kazanın şiddetiyle karşı şeride geçti. Burada da otobüsle çarpıştı. Otoyol hurdalığa döndü. Bu ve benzeri kazalar ne yazık ki her gün yaşanıyor. Kameraya yansıyan görüntüler, sürücülerin trafik kurallarına uymalarının ne kadar önemli olduğunu tekrar hatırlatıyor.

(İHA)Erdoğan'dan "İlişkiler Normale Dönecek" Diyen Trump'a Yanıt: Geciken Bir Açıklama Paspas Yapmayı Öğretme Bahanesiyle Kız Çocuğunu İstismar Eden Okul Hizmetlisine 5 Yıl Hapis

Son Dakika! Başakşehir, Arda Turan'a 2 Milyon 500 Bin Lira Para Cezası Verdi