Son Dakika Haberleri: Felaket Tellalı Onur Akay'ın askerde verdiği pozlar şoke etti!

Felaket Tellalı Onur Akay'ın askerde verdiği pozlar şoke etti!

4 ay önce

Diva Bülent Ersoy'un özel fotoğraflarını yayınlayan şarkıcı Onur Akay'a, sosyal medyada savaş açan Bülent Ersoy fanları, Akay'ın şaşırtan askerlik fotoğraflarını ortaya çıkardı.

Felaket Tellalı Onur Akay'ın askerde verdiği pozlar şoke etti!, System.String[]


Duyurduğu kötü haberler nedeni ile magazin dünyasında 'Felaket Tellalı' lakabı ile ünlenen Türk sanat müziği sanatçısı  Onur Akay'ın, askerde verdiği pozlar şoke etti.  Facebook'da  Bülent Ersoy fanları tarafından paylaşılan Akay'ın askerlik fotoğrafları, sosyal medyayı salladı.

DİVA'NIN HAYRANLARI SAVAŞ AÇTI

Geçtiğimiz sene  Bülent Ersoy'un gençlik dönemine ait hiçbir yerde olmayan fotoğraflarını,  Facebook adresinden paylaşan ünlü şarkıcı  Onur Akay'a,  Diva tarafından 50 bin TL'lik tazminat davası açılmıştı. Akay'a, şimdi de sosyal medyada  Diva'nın hayranları savaş açtı.

"KORK BİZDEN"

Bülent Ersoy hayranları,  Onur Akay'ın askerlik fotoğraflarını paylaşırken şu notu düştü:
"Silahı mikrofon sanan Felaket Tellalı  Onur Akay, askerde verdiği pozları unutmuş olmalı ki,  Bülent Ersoy'un fotoğraflarını paylaşıyor.  Diyarbakır  Jandarma Bölge Komutanlığı'nda askerliğini yapan Felaket Tellalı'nın bu pozlarını  Google'layın gülün. Kork bizden Onur Akay! Elimizde senin bile unuttuğun fotoğrafların var ve çok yakında  Facebook'a çerçeve yaptıracağız."

Akay, geçtiğimiz günlerde ise bir canlı yayında, "Ben  Bülent Ersoy'u çok severim. Sevmesem elimdeki sakallı fotoğraflarını yayardım." diyerek büyük bir pot kırmıştı.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


ASELSAN'da 8'inci Şüpheli İntihar! Genç Mühendis 14'üncü Kattan Atladı Yaşlı Erkekleri Cinsel Organlarına Dokunarak Soyan Çete Çökertildi
ABD Dışişleri Sözcüsünden Erdoğan'a Küstah Cevap: Hep Aynı Şarkı