Fen İşleri'nden Gece Mesaisi - Son Dakika

Fen İşleri'nden Gece Mesaisi

02.01.2012 18:50
Fen İşleri'nden Gece Mesaisi

Kahramanmaraş Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri trafik yoğunluğu olan bölgelerde çalışmaları gece mesaisi ile tamamlıyorlar.

İlimizde yeni sanayi sitesi olarak adlandırılan Küçük Sanayi Sitesi kavşağında gece mesaisi yapan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kavşakta düzenleme çalışmalarını bir gecede tamamladılar.

Fen İşleri Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada: "Çalışmalarımızda trafik yoğunluğu olan bölgelerde gece mesaisi yaparak çalışmalarımızı tamamlıyoruz. Sanayi sitesi kavşağında yaptığımız düzenleme çalışmaları ile İmar planında yer aldığı şekli ile yeniden düzenleme yaptık.

Bu bölgede trafik yoğunluğu olduğu için çalışmayı gece tamamladık. Ayrıca yaptığımız çalışma ile trafik yoğunluğu kavşakta bir nebze de olsa rahatlamış olacak" diye bilgi verdiler.

YORUMLAR
500
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Cibuti Din İşleri ve Vakıflar Bakanı Barreh ile görüştü Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Cibuti Din İşleri ve Vakıflar Bakanı Barreh ile görüştü Kahramanmaraş'ta göçerlerin yayla mesaisi başladı Kahramanmaraş'ta göçerlerin yayla mesaisi başladı Antik Kent'te, arkeologların tarih mesaisi sürüyor Antik Kent'te, arkeologların tarih mesaisi sürüyor
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Fen İşleri'nden Gece Mesaisi - Son Dakika


Advertisement