Fen İşleri'nden Gece Mesaisi - Son Dakika

Fen İşleri'nden Gece Mesaisi

02.01.2012 18:50
Fen İşleri'nden Gece Mesaisi, System.String[]

Kahramanmaraş Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri trafik yoğunluğu olan bölgelerde çalışmaları gece mesaisi ile tamamlıyorlar.

İlimizde yeni sanayi sitesi olarak adlandırılan Küçük Sanayi Sitesi kavşağında gece mesaisi yapan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kavşakta düzenleme çalışmalarını bir gecede tamamladılar.

Fen İşleri Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada: "Çalışmalarımızda trafik yoğunluğu olan bölgelerde gece mesaisi yaparak çalışmalarımızı tamamlıyoruz. Sanayi sitesi kavşağında yaptığımız düzenleme çalışmaları ile İmar planında yer aldığı şekli ile yeniden düzenleme yaptık.

Bu bölgede trafik yoğunluğu olduğu için çalışmayı gece tamamladık. Ayrıca yaptığımız çalışma ile trafik yoğunluğu kavşakta bir nebze de olsa rahatlamış olacak" diye bilgi verdiler.

Fen İşleri'nden Gece Mesaisi

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Fen İşleri'nden Gece Mesaisi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Provokatörler rahat durmuyor! Fransa'da "Allah'u Ekber" diyerek polise saldıran kişi aşırı sağcı çıktı Kahreden haberler peş peşe geldi! 3 doktor daha koronaya yenik düştü ABD'li ilaç devi Moderna, geliştirdiği koronavirüs aşısını piyasaya sürmeye hazırlanıyor Meteoroloji 10 ilimizi sarı kod ile uyardı! Kuvvetli sağanak yağış etkili olacak Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Seçimlere günler kala ABD, kıtalararası balistik füze testi yaptı "Ronaldo'yu asla geri çevirmem" sözüyle gündem olan G.Saray'ın eski yengesi isyan etti: Elinizi vicdanınıza koyun İnsanlık dışı ceza! Endonezya'da bir aile, kızlarıyla izinsiz aynı evde kalan genci bacaklarından astı