Son Dakika Haberleri: Fener Ol kampanyasına destek olan Civan, altyapı seçmelerine katıldı

Fener Ol kampanyasına destek olan Civan, altyapı seçmelerine katıldı

29 gün önce

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde, Fenerbahçe'nin başlattığı Fener Ol kampanyasına biriktirdiği formaları satarak katkı sunan Civan Çapraz, sarı-lacivertli kulübün altyapı seçmelerine katıldı.

Yüksekova'da yaşayan ve fanatik Fenerbahçe taraftarı olan Civan Çapraz, 4 yıldır biriktirdiği formaları ilçe merkezinde satarak, Fenerbahçe Spor , Son Dakika Spor Haberleri, Spor Son Dakika'>Spor Kulübü'nün başlattığı 'Fener ol' kampanyasına destek verdi. Kampanyaya destek olmak için forma sattığı zaman kendisini çeken gazetecileri görmediğini ve sonrasında çok heyecanlandığını aktaran Civan Çapraz, şu ifadeleri kullandı:

"KAZANACAĞIMI DÜŞÜNÜYORUM"

"Geçen gün de Fenerbahçe'nin WinWin kampanyasına katıldım, çok heyecanlıydı. Rıdvan Dilmen de Yüksekova'ya geleceğini söyledi. Önceden de bu seçmelere gelecektim o yüzden burada olduğum için mutluyum. Burada olduğum için de ümitliyim, kazanacağımı düşünüyorum. Eğer kazanıp A takıma çıkarsam da Fenerbahçe'ye yararlı olacağımı düşünüyorum."

Fener Ol kampanyasına destek olan Civan, altyapı seçmelerine katıldı
Haber Yayın Tarihi: 16.06.2019 10:20 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Oyuncu İrem Sak'ın iç çamaşırsız fotoğrafına yorum ve beğeni yağdı 1 doların sırrı ilk kez Zonguldak'ta çözüldü İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu: Suç duyurusunda bulunacağım