Fenerbahçe, Bankalar Birliği ile anlaşıldığına dair çıkan haberleri yalanladı - Son Dakika

Fenerbahçe, Bankalar Birliği ile anlaşıldığına dair çıkan haberleri yalanladı

27.08.2020 17:32

Türkiye Futbol Federasyonu'nun belirlediği harcama limitlerinin ardından Bankalar Birliği'yle limiti tutturma adına bir anlaşma sağladığı iddia edilen Fenerbahçe, basında çıkan haberleri yayınladı. Kulüpten yapılan resmi açıklamada görüşmelerin devam ettiği ifade edildi.

Transfer bombalarını teker teker patlatan Fenerbahçe, bir taraftan da mali açıdan durumunu iyileştirmeye ve harcama limitlerini tutturmaya çalışıyor.

Sarı lacivertli ekip, bu yönde çıkan "Bankalar Birliği ile anlaşıldı" haberleri için resmi bir açıklama yayınladı. Haberleri yalanlayan kulüp, Bankalar Birliği ile görüşmelerin devam ettiğini belirtti.

Açıklamada "Son birkaç gündür, bazı mecralarda Kulübümüzün Bankalar Birliği ile anlaşma sağladığı ile ilgili haberler yer aldığını ve anlaşma detaylarına dair bilgiler paylaşıldığını takip ediyoruz. Bu haberlerin ve haberlerde yer alan detayların gerçeği yansıtmadığını vurguluyoruz" denildi.

GERÇEKLEŞİRSE AÇIKLAMA YAPILACAK

Fenerbahçe, görüşmelerin sürdüğünü de vurgularken imzalanmış bir anlaşma olması durumunda resmi açıklama yapacağını da vurguladı ve "Kulübümüzün, Bankalar Birliği ile görüşmelerinin devam etmekte olduğunu, şu an için imzalanmış bir anlaşmanın söz konusu olmadığını, görüşmeler neticelendiğinde Kulübümüz tarafından açıklama yapılacağını kamuoyunun bilgisine sunuyoruz" ifadelerine yer verdi.

Fenerbahçe, Bankalar Birliği ile anlaşıldığına dair çıkan haberleri yalanladı

Son Dakika Spor Fenerbahçe, Bankalar Birliği ile anlaşıldığına dair çıkan haberleri yalanladı - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Meteoroloji uyardı: Çarşamba günü İstanbul'a kar geliyor Milyonların gözü kulağı Kabine'de! Normalleşme adımlarının değerlendirileceği toplantı perşembe günü yapılacak Konuşmak için eve çağırdığı eski sevgilisine tuzak kurdu! Banyoda aç ve susuz bıraktığı kadını ilişkiye zorladı Restoranda çekilen görüntüleri reklam amaçlı kullanılan Ümit Erdim soluğu mahkemede aldı 17 yaşındaki genç kız otelin 8. katından düşerek can verdi Dev kargo gemisi, zodyak botla nasıl kaçırıldı? Konunun uzmanı, korsanların korkunç yöntemini anlattı Rus protestoculara "Cüneyt Arkın gibi" diyen Nevşin Mengü'ye ünlü oyuncudan yanıt gecikmedi Brezilya takımı Palmas başkanı ve 4 futbolcuyu taşıyan uçak düştü! Kurtulan olmadı