Son Dakika Haberleri: Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Benfica Yenilgisi Sonrası Comolli'yi Yerden Yere Vurdu

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Benfica Yenilgisi Sonrası Comolli'yi Yerden Yere Vurdu

7 ay önce

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Benfica maçı sonrası faturayı Sportif Direktör Damien Comolli'ye kesti: Hem G.Saray'a, hem de Beşiktaş'a önerilen Slimani ile Ayew'i transfer edeceksek, sana neden ihtiyacımız olsun?

Başkan Ali Koç, Fenerbahçe'nin Salı akşam Benfica'ya elenmesinin faturasını Damien Comolli'ye kesti… Koç, yaklaşık 11 aydır çalıştığı Fransız sportif direktörün iki Benfica ve ligdeki Bursaspor maçlarına geçen sezondan neredeyse aynı kadroyla çıkmasına çok içerledi.

Genç başkan, şunları söyledi:

"Benfica maçları öncesinde sol açığa mı ihtiyacımız vardı? Yoksa forvete mi? Önce Slimani'yi alıp, sonra Ayew'i alamaz mıydık? Daha önceki yönetimden ne farkımız kaldı?.. "Panik transferi yapmayacağız" dedik. Transferlerin neredeyse tamamını Şampiyonlar Ligi sonrasına bıraktık.

"SLIMANI VE AYEW'İ TRANSFER EDECEKSEK SANA NEDEN İHTİYACIMIZ OLSUN?"

Hem G. Saray'a, hem de Beşiktaş'a önerilen Slimani ile Ayew'i transfer edeceksek, sana neden ihtiyacımız olsun? Slimani'nin adını grup maçlarına yazdırabilecek miyiz? Kimi satacağız, nasıl bir planlama yaptın? Salih ve Ozan'la olmayacağını biliyorduk… geçen sezon defalarca izledin. Tüm Avrupa'yı tanıyordun. Ama iki genç oyuncuya bir takım bulamadık?"

(Foto Spor)


YORUMLAR


Artık Kota Aşımında İnternet Yavaşlamayacak, Kesilecek Rus Sberbank, Denizbank'ı Yılın İlk Çeyreğinde Satmayı Planlıyor

Kadın Öğretmen, 15 Yaşındaki Öğrencisiyle Yatak Odasında Yakalandı