Son Dakika Haberleri: Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Samandıra'ya Neden Gittiğini Açıkladı!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Samandıra'ya Neden Gittiğini Açıkladı!

28 gün önce

23 Nisan töreninde konuşan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, "7 yaşından bu yana maçlara gidiyorum ancak Alanyaspor maçının ikinci yarısındaki futbolu, Fenerbahçe'de ilk kez gördüm ve bu konuda arkadaşlarla görüştüm." dedi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için hazırladıkları organizasyonda konuştu.

Koç, "Sezon iyi gitmiyor. En çok mahcup olduğum kişiler de çocuklar. Sağolsunlar hala inançlarını kaybetmediler. Gelecek sezon onların beklentilerini yerine getireceğiz.İlk defa yenilmiyoruz. Kaybettiğimiz için Samandıra'ya gitmedim. Yıllardır futbol izlerim ama Alanya'da ilk yarıda izlediğim gibi bir takımı ilk defa izledim. Futbolcuların camiaya borcu var. Son 5 maçta ellerinden geleni yapmalarını istiyorum." dedi.

"HOCAMIZLA DERTLEŞTİK, ULTİMATOM YOK"

Koç, "Bu şekilde giderse tarihe kötü bir şekilde geçeceklerini söyledim. Kesinlikle ceza yok. Hocamızla da dertleştik. Yazıldığı gibi ültimatom yok. Zaten tarzım da değil. Zamanı geldiğinde gerektiği şekilde konuşulur bunlar." diye konuştu.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Samandıra'ya Neden Gittiğini Açıkladı!
Haber Yayın Tarihi : 23.04.2019 04:08 

YORUMLAR


Galatasaray'ın Yeni Transferi Babel, Sağlık Kontrolünden Geçti Tartışma Yaratan Programın Ardından CNN TÜRK'ten Açıklama Geldi Meksika'da Vatandaşlar Hırsızlık Yaptığı İddia Edilen Kadınları Döverek Elbiselerini Kesti!