Son Dakika Haberleri: Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Trabzonspor'la Arayı Düzeltmek İçin Derbiye Gidecek

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Trabzonspor'la Arayı Düzeltmek İçin Derbiye Gidecek

22 gün önce

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Trabzonspor'la ilişkileri düzeltmek için derbiyi tribünde izlemeyi planlıyor. 3 Temmuz'dan sonra gerilen ilişkiler nedeniyle eski başkan Aziz Yıldırım, rakip sahaya gitmiyordu.

3 Haziran'da başkan seçilmesinden sonra diğer kulüplerle sıcak ilişkiler kurmaya gayret gösteren Fenerbahçe başkanı Ali Koç, pazar günü oynanacak Trabzonspor karşılaşmasını da tribünden seyrederek ilişkileri düzeltme yolunda adım atmak istiyor.

Bu sezon hiçbir deplasmanda takımını yanız bırakmayan Koç, Trabzon'da da bu rutini bozmayacak. Fenerbahçe'de başkan Koç ile birlikte tüm yönetim kurulu üyeleri de Trabzon'a giderek tribündeki yerlerini alacaklar.

YILDIRIM, SON MAÇI OTELDE İZLEMİŞTİ

3 Temmuz 2011'den sonra Trabzonspor ile gerginleşen ilişkiler nedeniyle senelerce Trabzon'a gitmeyen eski başkan Aziz Yıldırım, bu yılın ocak ayında oynanan maç için kente gitmiş ancak cezalı olduğu için mücadeleyi televizyondan takip etmişti. Koç, Galatasaray mücadelesini de 10 yıl sonra Türk Telekom Stadı'nda izleyen ilk Fenerbahçe başkanı olurken, Kulüpler Birliği Vakfı toplantılarında da Fenerbahçe başkan düzeyinde temsil edilmeye başlandı.


YORUMLAR


Fabrika İşçisinin Vücuduna Demir Çubuklar Saplandı Son Dakika! Ankara-Konya Seferini Yapan Yüksek Hızlı Tren, Kılavuz Trenle Çarpıştı: 7 Ölü, 46 Yaralı

Son Dakika! Ankara Valisi Vasip Şahin, YHT'nin Kılavuz Treniyle Çarpıştığını Açıkladı