Fenerbahçe Başkanvekili Özsoy: Nihat Özdemir FETÖ illetinin neresinde olduğunu açıklamalı - Son Dakika

Fenerbahçe Başkanvekili Özsoy: Nihat Özdemir FETÖ illetinin neresinde olduğunu açıklamalı

TFF Başkanı Nihat Özdemir'in sözleri hakkında çok çarpıcı ifadeler kullanan Özsoy, "3 Temmuz bizim kırmızı çizgimiz. Nihat Bey FETÖ illetinin neresinde, bunu anlatmalıdır" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanvekili Semih Özsoy, kulüp televizyonunda TFF Başkanı Nihat Özdemir'in Fenerbahçe ile ilgili sözleri hakkında çok çarpıcı ifadeler kullandı.

İşte Semih Özsoy'un açıklamaları;

"Öncelikle talihsiz bir açıklama diyemiyoruz. Neye hizmet ettiği bilinmeyen, kahreden bir açıklama oldu. O dönemde yol arkadaşı dediğimiz insanın, böyle bir insanın açıklama yapmasıydı. Fenerbahçelilerin beni eleştirmesi, işimi doğru yapıyorum anlamına geliyormuş, bu da malumun ilanı oldu. Meğer kimlere neler anlatıyormuşuz"

"Açıklamayı şaşkınlıkla izledik. Yoldaş dediğimiz bir insanın böyle açıklama yapması akıllara durgunluk verecek bir durum."

"Kulübümüze hem mail, hem faks, hem de telefon yağmuruna tuttu taraftarımız ve kongre üyelerimiz. Ucunun nereye kadar gittiğini görmek istiyoruz. Nihat bey bunu eminim ki bilinçli olarak yapıyor. Şu ana dek düzeltme gelmesi de bunun kararlı yapılmasındandır."

"3 TEMMUZ BİZİM KIRMIZI ÇİZGİMİZDİR"

"Nihat Bey bunu kasıtlı olarak yapıyor. Şu ana kadar düzeltme gelmemesi de bunu gösteriyor. Bunun bir özrü de olamaz. 3 Temmuz bizim kırmızı çizgimizdir. Kimlere, ne için hizmet ettiğini çıkıp açıklasın."

"FETÖ İLLETİNİN NERESİNDEDİR?"

"Hiç mi yüreği sızlamadı bu açıklamaları yaparken. Onurlu bir şekilde gereğini yapması gerekiyor. Ofsayt, gol mücadelemizdeki söylediklerimizden farklı bir şey bu. FETÖ'yü lanetlemeli ve kendisi FETÖ illetinin neresinde, Bunu anlatmalıdır."

"İNSANLARIN EMEĞİNE SAYGISIZLIKTIR"

"Daha önceki dava arkadaşları için, Türkiye için bunu açıklamalı. Neredeyse 24 saat geçmiş, hiçbir açıklama yapmamış olması da bunun açıklamasıdır. Metris'in kapısında mücadele eden insanların emeğine saygısızlıktı."

"FENERBAHÇE TÜRKİYE'DİR"

"Kulüp üyelerinden büyük bir serzeniş var. Fenerbahçe, Türkiye'dir. Kongre üyesi olmayan insanlardan da çok telefon geliyor. 2011'den beri göz yaşı var, kan var, ter var. Fenerbahçemizin haklı davasında kimsenin böyle bir şey yapmasına göz yumamayız. 3 Temmuz bizim kırmızı çizgimizdir, olmazsa olmazımızdır."

Şike sözleri sonrası Fenerbahçe taraftarı, Nihat Özdemir'in kulüpten ihraç edilmesini istedi

YORUMLAR (20)
  • tokatlı: fenere gün doğdu nihat özdemir. sayesinde gündem değişti.nerdeyse. başarısılıkta özdemire kesilecek. güneş balçıkla sıvanmaz.ne kadar başarılısın ondan haber ver.evveli bırak nihat bunu dedi şunu dediyi bırak .şike var yok bu önemli değil artık.şu ana ve ileriye bak. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

14:51 Şehri terk eden Ogenyi Onazi, cep telefonu sinyaliyle bulundu ve yeniden antrenmana çıkarıldı 13:43 Ozan Güven'in şiddetine maruz kaldığını söyleyen Deniz Bulutsuz'un vücudundaki morlukların izleri ortaya çıktı 13:11 İlişkileri belgelendi! Farah Zeynep Abdullah ile Reynmen aşk yaşıyor 12:55 Çalışanlarında koronavirüs çıkan Nusret, ABD'deki hükümetten 2 milyon dolarlık yardım aldı 12:28 ABD'de yanan binanın 3. katından düşen çocuğu eski futbolcu havada yakaladı 12:18 Uzmanlardan beyin yiyen amipin neden olduğu hastalık için "Gözdeki en ufak kızarıklıkta hekime başvurun" uyarısı 12:01 Yerli otomobilin üretileceği fabrikanın temelinin atılacağı tarih belli oldu 11:48 Oyuncu İsmail Hacıoğlu, 4 yıllık evliliğini bitirme kararı aldı 11:44 Liverpool doktorundan Steven Gerrard itirafı: Cinsel organı yırtıldı, maçtan sonra diktim 11:35 18 yaş altı uçak yolcuları artık tek başına seyahat edebilecek 11:17 Yıllar önce abisini kaybeden Gülben Ergen'den yürek burkan itiraf: Çok gücüme giden bir acı 11:11 1970'ten bu yana Türkiye'de hiç görülmeyen mersin balığı Küçükçekmece Gölü'nde ölü bulundu 10:18 Üst üste iki gün evinde yangın çıkan genç, bina sakinleri tarafından dövüldü 09:36 Ankara'da bozkırın ortasında günah şehri! Köylü kadınların şikayeti sonrası fuhuş çetesi çökertildi 00:12 Çalan müzik sonrası çılgına dönen Konyasporlu Uğur Demirok'u Bülent Korkmaz zor zapt etti