Son Dakika Haberleri: Fenerbahçe, Carlos Kameni'yi Kadroda Tutacak

Fenerbahçe, Carlos Kameni'yi Kadroda Tutacak

8 gün önce

Kaptan Volkan Demirel'le nikah tazeleyen Fenerbahçe, Kameni'yi de kadroda tutacak. Sarı-lacivertliler, Berke'nin gelişiyle yabancı hakkını başka bir mevkide kullanacak.

Fenerbahçe, 1 numara transferini noktaladı. Sözleşmesi sona eren Volkan Demirel'le nikah tazeleyen sarı-lacivertliler, ayrılması gündemde olan Carlos Kameni'yle de 'yola devam' kararı aldı. Kanarya'nın son bombası ise Türk futboluna birbirinden yetenekli isimler kazandıran Altınordu'nun kalecisi Berke Özer oldu.

18 yaşındaki Berke'nin takım arkadaşı, 1997 doğumlu Barış Alıcı da renklere bağlandı. Resmi açıklamada, "Berke Özer ve Barış Alıcı yeni sezondan itibaren çubuklu formamızın başarısı için ter dökecek. Berke ve Barış'a, F.Bahçe ailesine hoş geldiniz diyor, nice başarılar, zaferler ve şampiyonluklarla dolu yıllar diliyoruz." denildi.

YABANCI KONTENJANI BAŞKA MEVKİİDE KULLANILACAK

Kaledeki Berke operasyonu, takviye politikasının değişmesine yol açacak. David Ospina ile ciddi ilgilenen F.Bahçe, Berke'de karar kılınca yabancı kontenjanını ihtiyaç duyulan başka bir mevkide kullanacak.


YORUMLAR (23)
  • yazık yazık: kaleci formaları birebir aynı olduğu için ospina beşiktaşa gelirse fener forması giymiş olur seviniriz. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Ali Koç'un Eşi, Dünyaca Ünlü Fotoğrafçı Mert Alaş'ı Günlüğü 314 Bin TL'ye Fotoğraf Çekimi İçin Getirtmiş UEFA Yetkilileri Ülker Stadyumunda İncelemelerde Bulundu

İngiltere'nin Türkiye Büyükelçisi Dominick Chilcott, Fenerbahçeli Çıktı Fenerbahçe Yeni Sloganını Duyurdu: Yeniden!