Fenerbahçe'nin bayramlaşma töreninde Rambo Okan'ın makas alması, başkan Ali Koç'u sinirlendirdi - Son Dakika

Fenerbahçe'nin bayramlaşma töreninde Rambo Okan'ın makas alması, başkan Ali Koç'u sinirlendirdi

Kurban Bayramı sebebiyle Fenerbahçe Kulübü'nde geleneksel bayramlaşma töreni gerçekleştirildi. Törene katılan sarı-lacivertlilerin ünlü taraftarlarından Rambo Okan, başkan Ali Koç'tan makas aldı. Fenerbahçe başkanının bu harekete sinirlendiği kameralara yansıdı.

Fenerbahçe Kulübünde Kurban Bayramı dolayısıyla geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı.

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde, yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle gerekli önlemler alınarak gerçekleştirilen bayramlaşmaya, yüksek divan kurulu başkanı Vefa Küçük, başkan Ali Koç, genel sekreter Burak Çağlan Kızılhan, yüksek divan, genel kurul ve yönetim kurulu üyeleri ile amatör branşlardan sporcular katıldı.

RAMBO OKAN MAKAS ALDI, ALİ KOÇ TEPKİ GÖSTERDİ

Öte yandan Rambo Okan olarak bilinen Okan Güler de sarı-lacivertli kulübün bayramlaşma töreninde yer aldı.

Rambo Okan'ın, Başkan Ali Koç ile bayramlaştığı sırada yanağından makas alması dikkat çekti. Bu harekete kızan Ali Koç'un Rambo Okan'a dönerek bir şeyler söylediği kameralara yansırken, o esnada törende soğuk rüzgarlar estiği görüldü.

"MUTLU GÜNLERDE BİR ARADA OLACAĞIZ"

Törende konuşan Vefa Küçük, bayramlaşmaya büyük bir katılım olduğunu belirterek, "Bu, Fenerbahçe'mizin gücünü, birliğini ve beraberliğini gösteren güzel bir tablo." ifadesini kullandı.

Burak Çağlan Kızılhan da törene katılanların bayramını kutlayarak, "Başkanımız ve bizlere emanet ettiğiniz bu kutsal görev adına, yarınlara olan inancımız ve umudumuzla durmadan çalışıyoruz. Bu çalışmalarda en büyük motivasyonumuz ve gücümüz sizlersiniz. Birbirimize olan inancımız ve desteğimizle en doğru adımları atıp, inşallah en başarılı ve mutlu günlerde bir arada olacağız. Fenerbahçe değerleri çerçevesinde yarınlarımıza en güzel şekilde yürüyeceğiz." diye konuştu.

Fenerbahçe'nin bayramlaşma töreninde Rambo Okan'ın makas alması, başkan Ali Koç'u sinirlendirdi

Haber Yayın Tarihi: 03.08.2020 13:21 - Kaynak: AA

Son Dakika Spor Fenerbahçe'nin bayramlaşma töreninde Rambo Okan'ın makas alması, başkan Ali Koç'u sinirlendirdi - Son Dakika Spor

YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Türkiye'ye rakip olan 6 ülke, Doğu Akdeniz Gaz Forumu'nun kuruluşu için imzaları attı AK Parti'den "Türkiye ve Yunanistan görüşmeleri İstanbul'da sürdürecek" haberleriyle ilgili açıklama: Kesinleşen bir şey yok Eski futbolcu Kolgu, evlilik vaadiyle kandırdığı kişileri 1 milyon TL dolandırdı İngiltere'de süper bulaştırıcı paniği! Genç kadın, uçakta 15 kişiye koronavirüs bulaştırdı Müge Anlı, şüpheli şekilde ölen Aleyna Çakır ve Gülay Uygun'un dosyalarını kapattı Serenay Sarıkaya'nın Instagram'dan paylaştığı deniz pozlarına beğeni yağdı Türkiye'nin ilk korona hastasına tedavi gördüğü hastaneden dudak uçuklatan fatura Psikiyatrist Arif Verimli, reyting rekortmeni Kırmızı Oda'daki Binnur Kaya'nın mimiklerine dikkat çekti