Fenerbahçe'de Caner Erkin hafta sonuna kadar idmanlara alınmayacak - Son Dakika

Fenerbahçe'de Caner Erkin hafta sonuna kadar idmanlara alınmayacak

02.03.2021 16:11

Fenerbahçe'de Caner Erkin krizi devam ediyor. Göztepe maçında oyundan alındıktan sonra Erol Bulut'a tepki gösteren tecrübeli sol bek Trabzonspor maçında kadro dışı kalmıştı. Caner'in hafta sonuna kadar idmanlara alınmayacağı belirtildi.

Trabzonspor maçını kazanan Fenerbahçe'de Caner Erkin'in hafta sonuna kadar idmanlara alınmayacak. A Spor canlı yayınına katılan muhabir Ahmet Selim Kul ve Volkan Demir, Caner Erkin'in hafta sonuna kadar idmanlara alınmayacağını söyledi. Caner Erkin, Antalyaspor maçının kadrosunda da olmayacak.

Fenerbahçe'de Caner Erkin hafta sonuna kadar idmanlara alınmayacak

"TAYLAN ANTALYALI, 3 HAFTADIR YEDEK"

Sabah Gazetesi muhabiri Volkan Demir, Caner Erkin kararını değerlendirdi, " Galatasaray'ın en iyi oyuncusu Taylan Antalyalı, üç haftadır yedek. Sorun yaratmıyor, futbolda böyle şeyler olabiliyor. Trabzonspor maçında net bir teknik direktör dokunuşu gördük. Szalai'nin sol beke çekilmesi olumlu oldu. Mesut'un oyundan alınması Pelkas'ın 10 numaraya çekilmesi maça kazandıran hamleler oldu. Fenerbahçe belki bu hafta belki de haftaya zirvenin ortağı olabilir" dedi.

Fenerbahçe'de Caner Erkin hafta sonuna kadar idmanlara alınmayacak

Son Dakika Spor Fenerbahçe'de Caner Erkin hafta sonuna kadar idmanlara alınmayacak - Son Dakika Spor


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Korona bir bakanın daha koltuğunu kaydırdı! Avusturya Sağlık Bakanı gözyaşları içinde görevinden istifa etti Korona bir bakanın daha koltuğunu kaydırdı! Avusturya Sağlık Bakanı gözyaşları içinde görevinden istifa etti Fenerbahçe, teknik direktör Lucien Favre'den yüksek maliyeti nedeniyle vazgeçti Fenerbahçe, teknik direktör Lucien Favre'den yüksek maliyeti nedeniyle vazgeçti Operasyona ait yeni görüntüler ortaya çıktı! Polisler, Peker'in lüks villasındaki çelik kasayı keserek açmış Operasyona ait yeni görüntüler ortaya çıktı! Polisler, Peker'in lüks villasındaki çelik kasayı keserek açmış Belediye başkanı cep telefon numarasını paylaştı! Görenler yanlışlık oldu sandı Belediye başkanı cep telefon numarasını paylaştı! Görenler yanlışlık oldu sandı Aliyev'in ölen Ermeni askerlerin miğferleri ile verdiği poz sosyal medyada tartışma yarattı Aliyev'in ölen Ermeni askerlerin miğferleri ile verdiği poz sosyal medyada tartışma yarattı İşte Benim Stilim yarışmacısı Zeynep Öztürk'e, sıpa saldırdı İşte Benim Stilim yarışmacısı Zeynep Öztürk'e, sıpa saldırdı Oruç tutmak sağlığı nasıl etkiler, 30 gün oruç tutan bir insanın vücudunda neler olur? İşte tüm merak edilenler Oruç tutmak sağlığı nasıl etkiler, 30 gün oruç tutan bir insanın vücudunda neler olur? İşte tüm merak edilenler Ev halkını uyku ilacı koyduğu menemenle uyutup, 1 kilo altın ile 15 bin lirayı çalarak kayıplara karıştı Ev halkını uyku ilacı koyduğu menemenle uyutup, 1 kilo altın ile 15 bin lirayı çalarak kayıplara karıştı